ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion

Αποτελέσματα: Πρωτάθλημα Γ' Εθνικής 2015-16 2ος όμιλος - Γ' Εθνική
Round results [Γ' Εθνική] - 34η αγ.
Εκτύπωση 


Κυριακή, 27.09.2015
  15:30  Εθνικός Φιλιππιάδας  2 - 0  Ρήγας Φεραίος Στάδιο Φιλιππιάδας
  15:30  Φαρκαδόνα ΑΕ  1 - 2  Καραϊσκάκης ΑΕ Γήπεδο Οιχαλίας
  15:30  Οπούντιος Μαρτίνου  2 - 3  Δωτιέας Αγιάς Γήπεδο Μαρτίνου
  15:30  Οικονόμος Τσαριτσάνης  1 - 0  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Γήπεδο Τσαριτσάνης
  15:30  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  1 - 2  Νίκη Βόλου Στάδιο Φαρσάλων
  15:30  Φωκικός  0 - 1  Αιγινιακός Στάδιο Άμφισσας
  15:30  Πύδνα Κίτρους  0 - 1  Θεσπρωτός Α`ΔΑΚ Κατερίνης
events.png 15:30  Τύρναβος  1 - 1  Πιερικός Στάδιο Τυρνάβου
Κυριακή, 04.10.2015
  15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  2 - 1  Φαρκαδόνα ΑΕ Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  15:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  0 - 0  Εθνικός Φιλιππιάδας Στάδιο Άρτας
  15:00  Θεσπρωτός  2 - 0  Οικονόμος Τσαριτσάνης Στάδιο Ηγουμενίτσας
  15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  0 - 1  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Γήπεδο Καναλακίου
  15:00  Δωτιέας Αγιάς  0 - 0  Τύρναβος Γήπεδο Αγιάς
events.png 15:00  Πιερικός  1 - 0  Φωκικός Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Νίκη Βόλου  1 - 0  Αιγινιακός Γήπεδο Χάλκης
  15:00  Ρήγας Φεραίος  0 - 0  Οπούντιος Μαρτίνου Γήπεδο Αρμενίου
Κυριακή, 11.10.2015
  15:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  0 - 0  Εθνικός Φιλιππιάδας Γήπεδο Οιχαλίας
  15:00  Οπούντιος Μαρτίνου  0 - 1  Καραϊσκάκης ΑΕ Γήπεδο Μαρτίνου
  15:00  Αιγινιακός  1 - 0  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Γήπεδο Αιγινίου
  15:00  Πύδνα Κίτρους  4 - 1  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Τύρναβος  1 - 2  Ρήγας Φεραίος Στάδιο Τυρνάβου
  15:00  Φωκικός  2 - 4  Δωτιέας Αγιάς Στάδιο Άμφισσας
events.png 15:00  Νίκη Βόλου  2 - 1  Πιερικός Γήπεδο Χάλκης
  15:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  3 - 1  Θεσπρωτός Γήπεδο Ναρθακίου
Τετάρτη, 14.10.2015
  15:00  Πύδνα Κίτρους  4 - 2  Φαρκαδόνα ΑΕ Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Ρήγας Φεραίος  1 - 1  Φωκικός Γήπεδο Αρμενίου
  15:00  Δωτιέας Αγιάς  0 - 0  Νίκη Βόλου Γήπεδο Αγιάς
  15:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  1 - 0  Τύρναβος Στάδιο Άρτας
  15:00  Θεσπρωτός  0 - 0  Αιγινιακός Στάδιο Ηγουμενίτσας
events.png 15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  0 - 2  Πιερικός Γήπεδο Καναλακίου
  15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  1 - 2  Οικονόμος Τσαριτσάνης Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  1 - 0  Οπούντιος Μαρτίνου Στάδιο Φιλιππιάδας
Κυριακή, 18.10.2015
  15:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  4 - 1  Οπούντιος Μαρτίνου Γήπεδο Οιχαλίας
  15:00  Τύρναβος  0 - 0  Εθνικός Φιλιππιάδας Στάδιο Τυρνάβου
  15:00  Πιερικός  0 - 0  Θεσπρωτός Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  1 - 1  Πύδνα Κίτρους Γήπεδο Τσαριτσάνης
  15:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  1 - 1  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
  15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  0 - 0  Δωτιέας Αγιάς Γήπεδο Καναλακίου
  15:00  Φωκικός  1 - 2  Καραϊσκάκης ΑΕ Στάδιο Άμφισσας
  15:00  Νίκη Βόλου  0 - 0  Ρήγας Φεραίος Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
Κυριακή, 25.10.2015
  15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  1 - 0  Φαρκαδόνα ΑΕ Γήπεδο Τσαριτσάνης
  15:00  Οπούντιος Μαρτίνου  0 - 2  Τύρναβος Γήπεδο Μαρτίνου
  15:00  Πύδνα Κίτρους  2 - 0  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  1 - 0  Φωκικός Στάδιο Φιλιππιάδας
  15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  0 - 2  Αιγινιακός Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  15:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  2 - 1  Νίκη Βόλου Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
  15:00  Ρήγας Φεραίος  0 - 1  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Στάδιο Βελεστίνου
  15:00  Θεσπρωτός  2 - 0  Δωτιέας Αγιάς Στάδιο Ηγουμενίτσας
Κυριακή, 01.11.2015
  15:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  1 - 0  Τύρναβος Γήπεδο Οιχαλίας
  15:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  1 - 0  Οικονόμος Τσαριτσάνης Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
  15:00  Φωκικός  0 - 0  Οπούντιος Μαρτίνου Στάδιο Άμφισσας
  15:00  Αιγινιακός  0 - 0  Πύδνα Κίτρους Γήπεδο Αιγινίου
  15:00  Νίκη Βόλου  1 - 0  Εθνικός Φιλιππιάδας Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
events.png 15:00  Πιερικός  2 - 2  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  0 - 2  Καραϊσκάκης ΑΕ Γήπεδο Καναλακίου
  15:00  Θεσπρωτός  0 - 2  Ρήγας Φεραίος Στάδιο Ηγουμενίτσας
Τετάρτη, 04.11.2015
  15:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  1 - 0  Φαρκαδόνα ΑΕ Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
  15:00  Τύρναβος  1 - 1  Φωκικός Στάδιο Τυρνάβου
  15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  0 - 3  Αιγινιακός Γήπεδο Τσαριτσάνης
  15:00  Οπούντιος Μαρτίνου  1 - 1  Νίκη Βόλου Γήπεδο Μαρτίνου
events.png 15:00  Πύδνα Κίτρους  1 - 0  Πιερικός Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  0 - 0  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Στάδιο Φιλιππιάδας
  15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  0 - 1  Δωτιέας Αγιάς Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  15:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  1 - 1  Θεσπρωτός Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
Κυριακή, 08.11.2015
  15:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  1 - 1  Φωκικός Γήπεδο Οιχαλίας
  15:00  Αιγινιακός  4 - 1  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Γήπεδο Αιγινίου
  15:00  Νίκη Βόλου  0 - 0  Τύρναβος Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
events.png 15:00  Πιερικός  1 - 0  Οικονόμος Τσαριτσάνης Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  1 - 1  Οπούντιος Μαρτίνου Γήπεδο Καναλακίου
  15:00  Δωτιέας Αγιάς  0 - 1  Πύδνα Κίτρους Γήπεδο Αγιάς
  15:00  Θεσπρωτός  0 - 1  Εθνικός Φιλιππιάδας Στάδιο Ηγουμενίτσας
  15:00  Ρήγας Φεραίος  2 - 0  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Στάδιο Βελεστίνου
Κυριακή, 15.11.2015
  15:00  Αιγινιακός  1 - 2  Φαρκαδόνα ΑΕ Γήπεδο Αιγινίου
  15:00  Φωκικός  0 - 3  Νίκη Βόλου Στάδιο Άμφισσας
  15:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  0 - 0  Πιερικός Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
  15:00  Τύρναβος  0 - 0  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Στάδιο Τυρνάβου
  15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  3 - 2  Δωτιέας Αγιάς Γήπεδο Τσαριτσάνης
  15:00  Οπούντιος Μαρτίνου  0 - 1  Θεσπρωτός Γήπεδο Μαρτίνου
  15:00  Πύδνα Κίτρους  2 - 0  Ρήγας Φεραίος Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  4 - 1  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
Κυριακή, 22.11.2015
  15:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  0 - 3  Νίκη Βόλου Γήπεδο Οιχαλίας
events.png 15:00  Πιερικός  0 - 1  Αιγινιακός Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  3 - 1  Φωκικός Γήπεδο Καναλακίου
  15:00  Δωτιέας Αγιάς  0 - 1  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Γήπεδο Αγιάς
  15:00  Θεσπρωτός  3 - 2  Τύρναβος Στάδιο Ηγουμενίτσας
  15:00  Ρήγας Φεραίος  3 - 1  Οικονόμος Τσαριτσάνης Στάδιο Βελεστίνου
  15:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  0 - 0  Πύδνα Κίτρους Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
  15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  2 - 0  Εθνικός Φιλιππιάδας Γήπεδο Νεοκαισάρειας
Τετάρτη, 25.11.2015
events.png 15:00  Πιερικός  2 - 1  Φαρκαδόνα ΑΕ Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Νίκη Βόλου  1 - 0  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
  15:00  Αιγινιακός  3 - 0  Δωτιέας Αγιάς Γήπεδο Αιγινίου
  15:00  Φωκικός  0 - 2  Θεσπρωτός Στάδιο Άμφισσας
  15:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  0 - 0  Ρήγας Φεραίος Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
  15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  3 - 3  Καραϊσκάκης ΑΕ Γήπεδο Τσαριτσάνης
  15:00  Οπούντιος Μαρτίνου  0 - 1  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Γήπεδο Μαρτίνου
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  1 - 1  Πύδνα Κίτρους Στάδιο Φιλιππιάδας
Κυριακή, 29.11.2015
  15:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  1 - 1  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Γήπεδο Οιχαλίας
  15:00  Δωτιέας Αγιάς  0 - 0  Πιερικός Γήπεδο Αγιάς
  15:00  Θεσπρωτός  2 - 0  Νίκη Βόλου Στάδιο Ηγουμενίτσας
  15:00  Ρήγας Φεραίος  2 - 0  Αιγινιακός Στάδιο Βελεστίνου
  15:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  4 - 0  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
  15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  1 - 1  Τύρναβος Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  0 - 0  Οικονόμος Τσαριτσάνης Στάδιο Φιλιππιάδας
  15:00  Πύδνα Κίτρους  2 - 2  Οπούντιος Μαρτίνου Γήπεδο Κίτρους
Κυριακή, 06.12.2015
  15:00  Δωτιέας Αγιάς  1 - 0  Φαρκαδόνα ΑΕ Γήπεδο Αγιάς
  15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  2 - 1  Θεσπρωτός Γήπεδο Καναλακίου
events.png 15:00  Πιερικός  4 - 1  Ρήγας Φεραίος Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Αιγινιακός  3 - 1  Καραϊσκάκης ΑΕ Γήπεδο Αιγινίου
  15:00  Φωκικός  1 - 4  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Στάδιο Άμφισσας
  15:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  1 - 1  Εθνικός Φιλιππιάδας Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
  15:00  Τύρναβος  1 - 0  Πύδνα Κίτρους Στάδιο Τυρνάβου
  15:00  Οπούντιος Μαρτίνου  0 - 0  Οικονόμος Τσαριτσάνης Γήπεδο Μαρτίνου
Κυριακή, 13.12.2015
  15:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  2 - 2  Θεσπρωτός Γήπεδο Οιχαλίας
  15:00  Ρήγας Φεραίος  3 - 0  Δωτιέας Αγιάς Στάδιο Βελεστίνου
events.png 15:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  2 - 2  Πιερικός Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
  15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  1 - 4  Νίκη Βόλου Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  0 - 1  Αιγινιακός Στάδιο Φιλιππιάδας
  15:00  Πύδνα Κίτρους  4 - 0  Φωκικός Γήπεδο Κίτρους
  15:00  Οπούντιος Μαρτίνου  2 - 2  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Γήπεδο Μαρτίνου
  15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  2 - 2  Τύρναβος Γήπεδο Τσαριτσάνης
Τετάρτη, 16.12.2015
  15:00  Ρήγας Φεραίος  0 - 1  Φαρκαδόνα ΑΕ Στάδιο Βελεστίνου
  15:00  Δωτιέας Αγιάς  0 - 2  Καραϊσκάκης ΑΕ Γήπεδο Αγιάς
  15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  0 - 1  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Γήπεδο Καναλακίου
  15:00  Πιερικός  0 - 0  Εθνικός Φιλιππιάδας Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Νίκη Βόλου  2 - 0  Πύδνα Κίτρους Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
  15:00  Αιγινιακός  4 - 0  Οπούντιος Μαρτίνου Γήπεδο Αιγινίου
  15:00  Φωκικός  1 - 1  Οικονόμος Τσαριτσάνης Στάδιο Άμφισσας
  15:00  Τύρναβος  1 - 1  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Στάδιο Τυρνάβου
Κυριακή, 20.12.2015
  15:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  2 - 1  Ρήγας Φεραίος Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
  15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  0 - 0  Θεσπρωτός Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  1 - 0  Δωτιέας Αγιάς Στάδιο Φιλιππιάδας
  15:00  Πύδνα Κίτρους  2 - 0  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Γήπεδο Κίτρους
events.png 15:00  Οπούντιος Μαρτίνου  0 - 0  Πιερικός Γήπεδο Μαρτίνου
  15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  0 - 2  Νίκη Βόλου Γήπεδο Τσαριτσάνης
  15:00  Τύρναβος  1 - 0  Αιγινιακός Στάδιο Τυρνάβου
  15:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  3 - 0  Φωκικός Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
Κυριακή, 10.01.2016
  00:00  Αιγινιακός  3 - 0  Φωκικός -δεν έγινε αγώνας-
  15:00  Ρήγας Φεραίος  1 - 0  Εθνικός Φιλιππιάδας Στάδιο Βελεστίνου
  15:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  4 - 2  Φαρκαδόνα ΑΕ Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
  15:00  Δωτιέας Αγιάς  0 - 0  Οπούντιος Μαρτίνου Γήπεδο Αγιάς
  15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  0 - 1  Οικονόμος Τσαριτσάνης Γήπεδο Καναλακίου
  15:00  Νίκη Βόλου  1 - 0  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
  15:00  Θεσπρωτός  1 - 0  Πύδνα Κίτρους Στάδιο Φιλιατών
events.png 15:00  Πιερικός  1 - 0  Τύρναβος Α`ΔΑΚ Κατερίνης
Κυριακή, 17.01.2016
  00:00  Φωκικός  0 - 3  Πιερικός -δεν έγινε αγώνας-
  15:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  3 - 4  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Γήπεδο Οιχαλίας
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  0 - 1  Καραϊσκάκης ΑΕ Στάδιο Φιλιππιάδας
  15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  0 - 2  Θεσπρωτός Γήπεδο Τσαριτσάνης
  15:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  2 - 1  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
  15:00  Τύρναβος  1 - 0  Δωτιέας Αγιάς Στάδιο Τυρνάβου
  15:00  Αιγινιακός  3 - 1  Νίκη Βόλου Γήπεδο Αιγινίου
  15:00  Οπούντιος Μαρτίνου  0 - 2  Ρήγας Φεραίος Γήπεδο Μαρτίνου
Κυριακή, 24.01.2016
  00:00  Δωτιέας Αγιάς  3 - 0  Φωκικός -δεν έγινε αγώνας-
  15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  0 - 3  Πύδνα Κίτρους Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  1 - 3  Αιγινιακός Γήπεδο Καναλακίου
  15:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  1 - 0  Οπούντιος Μαρτίνου Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  1 - 0  Φαρκαδόνα ΑΕ Στάδιο Φιλιππιάδας
  15:00  Ρήγας Φεραίος  0 - 0  Τύρναβος Στάδιο Βελεστίνου
events.png 15:00  Πιερικός  1 - 2  Νίκη Βόλου Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Θεσπρωτός  2 - 1  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Στάδιο Φιλιατών
Κυριακή, 14.02.2016
  00:00  Φωκικός  0 - 3  Ρήγας Φεραίος -δεν έγινε αγώνας-
  15:00  Νίκη Βόλου  2 - 0  Δωτιέας Αγιάς Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
  15:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  0 - 3  Πύδνα Κίτρους Γήπεδο Οιχαλίας
  15:00  Τύρναβος  0 - 1  Καραϊσκάκης ΑΕ Στάδιο Τυρνάβου
  15:00  Αιγινιακός  3 - 2  Θεσπρωτός Γήπεδο Αιγινίου
events.png 15:00  Πιερικός  1 - 0  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  1 - 2  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Γήπεδο Τσαριτσάνης
  15:00  Οπούντιος Μαρτίνου  1 - 0  Εθνικός Φιλιππιάδας Γήπεδο Μαρτίνου
Κυριακή, 21.02.2016
  00:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  3 - 0  Φωκικός -δεν έγινε αγώνας-
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  1 - 1  Τύρναβος Στάδιο Φιλιππιάδας
  15:00  Οπούντιος Μαρτίνου  4 - 0  Φαρκαδόνα ΑΕ Γήπεδο Μαρτίνου
  15:00  Θεσπρωτός  0 - 0  Πιερικός Στάδιο Φιλιατών
  15:00  Πύδνα Κίτρους  1 - 1  Οικονόμος Τσαριτσάνης Γήπεδο Κίτρους
  15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  3 - 1  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  15:00  Δωτιέας Αγιάς  1 - 2  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Γήπεδο Αγιάς
  15:00  Ρήγας Φεραίος  0 - 0  Νίκη Βόλου Στάδιο Βελεστίνου
Κυριακή, 28.02.2016
  00:00  Φωκικός  0 - 3  Εθνικός Φιλιππιάδας -δεν έγινε αγώνας-
  15:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  1 - 2  Πύδνα Κίτρους Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
  15:00  Τύρναβος  1 - 0  Οπούντιος Μαρτίνου Στάδιο Τυρνάβου
  15:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  1 - 4  Οικονόμος Τσαριτσάνης Γήπεδο Οιχαλίας
  15:00  Αιγινιακός  6 - 1  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Γήπεδο Αιγινίου
  15:00  Νίκη Βόλου  0 - 0  Καραϊσκάκης ΑΕ Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
  15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  0 - 2  Ρήγας Φεραίος Γήπεδο Καναλακίου
  15:00  Δωτιέας Αγιάς  1 - 1  Θεσπρωτός Γήπεδο Αγιάς
Κυριακή, 06.03.2016
  00:00  Οπούντιος Μαρτίνου  3 - 0  Φωκικός -δεν έγινε αγώνας-
  15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  1 - 0  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Γήπεδο Τσαριτσάνης
  15:00  Τύρναβος  2 - 1  Φαρκαδόνα ΑΕ Στάδιο Τυρνάβου
  15:00  Πύδνα Κίτρους  0 - 2  Αιγινιακός Γήπεδο Κίτρους
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  1 - 1  Νίκη Βόλου Στάδιο Φιλιππιάδας
events.png 15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  1 - 1  Πιερικός Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  15:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  2 - 1  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
  15:00  Ρήγας Φεραίος  2 - 2  Θεσπρωτός Στάδιο Βελεστίνου
Σάββατο, 12.03.2016
  00:00  Φωκικός  0 - 3  Τύρναβος -δεν έγινε αγώνας-
  15:00  Αιγινιακός  7 - 2  Οικονόμος Τσαριτσάνης Γήπεδο Αιγινίου
  15:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  0 - 1  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Γήπεδο Οιχαλίας
  15:00  Νίκη Βόλου  2 - 0  Οπούντιος Μαρτίνου Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
  15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  2 - 0  Εθνικός Φιλιππιάδας Γήπεδο Καναλακίου
  15:00  Δωτιέας Αγιάς  1 - 0  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Γήπεδο Αγιάς
  15:00  Θεσπρωτός  1 - 2  Καραϊσκάκης ΑΕ Στάδιο Φιλιατών
Κυριακή, 13.03.2016
events.png 15:00  Πιερικός  2 - 1  Πύδνα Κίτρους Α`ΔΑΚ Κατερίνης
Τετάρτη, 16.03.2016
  00:00  Φωκικός  0 - 3  Φαρκαδόνα ΑΕ -δεν έγινε αγώνας-
  15:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  1 - 2  Αιγινιακός Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
  15:00  Τύρναβος  1 - 3  Νίκη Βόλου Στάδιο Τυρνάβου
events.png 15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  0 - 1  Πιερικός Γήπεδο Τσαριτσάνης
  15:00  Πύδνα Κίτρους  2 - 1  Δωτιέας Αγιάς Γήπεδο Κίτρους
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  2 - 1  Θεσπρωτός Στάδιο Φιλιππιάδας
  15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  2 - 0  Ρήγας Φεραίος Γήπεδο Νεοκαισάρειας
Κυριακή, 20.03.2016
  00:00  Νίκη Βόλου  3 - 0  Φωκικός -δεν έγινε αγώνας-
  15:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  0 - 3  Αιγινιακός Γήπεδο Οιχαλίας
  15:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  1 - 0  Τύρναβος Γήπεδο Καναλακίου
  15:00  Δωτιέας Αγιάς  2 - 0  Οικονόμος Τσαριτσάνης Γήπεδο Αγιάς
  15:00  Θεσπρωτός  1 - 0  Οπούντιος Μαρτίνου Στάδιο Φιλιατών
  15:00  Ρήγας Φεραίος  0 - 0  Πύδνα Κίτρους Στάδιο Βελεστίνου
  15:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  0 - 1  Καραϊσκάκης ΑΕ Γήπεδο Νεοκαισάρειας
Δευτέρα, 21.03.2016
events.png 15:00  Πιερικός  1 - 1  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Α`ΔΑΚ Κατερίνης
Τετάρτη, 23.03.2016
  15:00  Οπούντιος Μαρτίνου  1 - 0  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου
Σάββατο, 26.03.2016
  15:00  Πύδνα Κίτρους  1 - 1  Καραϊσκάκης ΑΕ Γήπεδο Κίτρους
Κυριακή, 27.03.2016
  00:00  Φωκικός  0 - 3  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου -δεν έγινε αγώνας-
events.png 15:00  Αιγινιακός  3 - 0  Πιερικός Γήπεδο Αιγινίου
  15:00  Νίκη Βόλου  3 - 0  Φαρκαδόνα ΑΕ Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
  15:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  0 - 1  Δωτιέας Αγιάς Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
  15:00  Τύρναβος  1 - 2  Θεσπρωτός Στάδιο Τυρνάβου
  15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  0 - 2  Ρήγας Φεραίος Γήπεδο Τσαριτσάνης
  15:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  0 - 2  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Στάδιο Φιλιππιάδας
Κυριακή, 03.04.2016
  00:00  Θεσπρωτός  3 - 0  Φωκικός -δεν έγινε αγώνας-
events.png 16:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  0 - 2  Πιερικός Γήπεδο Οιχαλίας
  16:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  0 - 0  Νίκη Βόλου Γήπεδο Καναλακίου
  16:00  Δωτιέας Αγιάς  0 - 1  Αιγινιακός Γήπεδο Αγιάς
  16:00  Ρήγας Φεραίος  3 - 0  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Στάδιο Βελεστίνου
  16:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  4 - 0  Οικονόμος Τσαριτσάνης Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
  16:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  1 - 1  Οπούντιος Μαρτίνου Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  16:00  Πύδνα Κίτρους  1 - 0  Εθνικός Φιλιππιάδας Γήπεδο Κίτρους
Σάββατο, 09.04.2016
  16:00  Οπούντιος Μαρτίνου  0 - 2  Πύδνα Κίτρους Γήπεδο Μαρτίνου
Κυριακή, 10.04.2016
  16:00  Νίκη Βόλου  1 - 1  Θεσπρωτός Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
events.png 16:00  Πιερικός  1 - 0  Δωτιέας Αγιάς Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  16:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  1 - 0  Φαρκαδόνα ΑΕ Γήπεδο Καναλακίου
  16:00  Αιγινιακός  4 - 1  Ρήγας Φεραίος Γήπεδο Αιγινίου
  16:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  1 - 1  Καραϊσκάκης ΑΕ Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
  16:00  Τύρναβος  1 - 2  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Στάδιο Τυρνάβου
  16:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  2 - 1  Εθνικός Φιλιππιάδας Γήπεδο Τσαριτσάνης
Σάββατο, 16.04.2016
  16:30  Οικονόμος Τσαριτσάνης  1 - 0  Οπούντιος Μαρτίνου Γήπεδο Τσαριτσάνης
Κυριακή, 17.04.2016
  00:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  3 - 0  Φωκικός -δεν έγινε αγώνας-
events.png 16:30  Ρήγας Φεραίος  2 - 2  Πιερικός Στάδιο Βελεστίνου
  16:30  Θεσπρωτός  0 - 0  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Στάδιο Ηγουμενίτσας
  16:30  Φαρκαδόνα ΑΕ  0 - 1  Δωτιέας Αγιάς Γήπεδο Οιχαλίας
  16:30  Καραϊσκάκης ΑΕ  0 - 2  Αιγινιακός Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
  16:30  Εθνικός Φιλιππιάδας  2 - 1  Πύρασος Νέας Αγχιάλου Στάδιο Φιλιππιάδας
  16:30  Πύδνα Κίτρους  2 - 1  Τύρναβος Γήπεδο Κίτρους
Κυριακή, 24.04.2016
  00:00  Φωκικός  0 - 3  Πύδνα Κίτρους -δεν έγινε αγώνας-
  17:00  Δωτιέας Αγιάς  1 - 4  Ρήγας Φεραίος Γήπεδο Αγιάς
  17:00  Θεσπρωτός  5 - 1  Φαρκαδόνα ΑΕ Στάδιο Φιλιατών
events.png 17:00  Πιερικός  1 - 0  Καραϊσκάκης ΑΕ Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  17:00  Νίκη Βόλου  3 - 2  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
  17:00  Αιγινιακός  3 - 1  Εθνικός Φιλιππιάδας Γήπεδο Αιγινίου
  17:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  0 - 0  Οπούντιος Μαρτίνου Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
  17:00  Τύρναβος  0 - 0  Οικονόμος Τσαριτσάνης Στάδιο Τυρνάβου
Κυριακή, 08.05.2016
  00:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης  3 - 0  Φωκικός -δεν έγινε αγώνας-
  17:00  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας  3 - 1  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  17:00  Καραϊσκάκης ΑΕ  1 - 1  Δωτιέας Αγιάς Γήπεδο Αγ.Αναργύρων Άρτας
  17:00  Φαρκαδόνα ΑΕ  1 - 4  Ρήγας Φεραίος Γήπεδο Οιχαλίας
events.png 17:00  Εθνικός Φιλιππιάδας  1 - 2  Πιερικός Στάδιο Φιλιππιάδας
  17:00  Πύδνα Κίτρους  4 - 1  Νίκη Βόλου Γήπεδο Κίτρους
  17:00  Οπούντιος Μαρτίνου  2 - 2  Αιγινιακός Γήπεδο Μαρτίνου
  17:00  Πύρασος Νέας Αγχιάλου  1 - 0  Τύρναβος Γήπεδο Νέας Αγχιάλου
Κυριακή, 15.05.2016
  00:00  Φωκικός  0 - 3  Πύρασος Νέας Αγχιάλου -δεν έγινε αγώνας-
  17:00  Θεσπρωτός  1 - 2  Αχιλλέας Νεοκαισάρειας Στάδιο Ηγουμενίτσας
  17:00  Ρήγας Φεραίος  0 - 1  Καραϊσκάκης ΑΕ Στάδιο Βελεστίνου
  17:00  Δωτιέας Αγιάς  0 - 2  Εθνικός Φιλιππιάδας Γήπεδο Αγιάς
  17:00  Αχέρων ΠΑΣ Καναλακίου  0 - 1  Πύδνα Κίτρους Γήπεδο Καναλακίου
events.png 17:00  Πιερικός  0 - 2  Οπούντιος Μαρτίνου Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  17:00  Νίκη Βόλου  1 - 1  Οικονόμος Τσαριτσάνης Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
  17:00  Αιγινιακός  2 - 0  Τύρναβος Γήπεδο Αιγινίου



Copyright © 2009-2019 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.