ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion


Εκτύπωση 

  Αποτελέσματα - 10η Αγωνιστική

Κυριακή, 19.11.2017
  15:00  Μακεδονικός  2 - 0  Λαγκαδάς Γήπεδο Μακεδονικού
  15:00  Καμπανιακός  0 - 2  Άρης Παλαιοχ. Γήπεδο Καμπανιακού
  15:00  Νάουσα  1 - 2  Ηρακλής Στάδιο Νάουσας
  15:00  Εδεσσαϊκός  1 - 1  Κιλκισιακός Στάδιο Έδεσσας
  15:00  Μ. Αλέξανδρος  0 - 1  Αλμωπός Γήπεδο Τρικάλων Ημαθίας
  15:00  Αγροτικός  0 - 1  Πιερικός Γήπεδο "Δ. Κοντικάκης"
  15:00  Καρδία  2 - 1  Φίλιππος Γήπεδο Νέας Ραιδεστού

ρεπό: Καρίτσα ΑΕ Καρίτσα
Βαθμολογία

Κατάταξη   ΟμάδαDESC Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 ίδιο (1) Άρης Παλαιοχωρίου 22 19:6 10 7 1 2 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΝίκη
8 ίδιο (8) Αγροτικός Αστέρας 14 12:15 10 4 2 4 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΗττα
2 ίδιο (2) Αλμωπός Αριδαίας 20 16:6 10 5 5 0 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
12 ίδιο (12) Εδεσσαϊκός 9 9:15 9 2 3 4 ΗτταΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλία
3 ίδιο (3) Ηρακλής Θεσσαλονίκης 20 13:6 9 6 2 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
15 ίδιο (15) Καμπανιακός 1 4:16 9 0 1 8 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
13 ίδιο (13) Καρίτσα ΑΕ 8 10:14 9 2 2 5 ΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
10 ίδιο (10) Καρδία ΑΟ 12 10:10 9 4 0 5 ΝίκηΝίκηΗτταΗτταΝίκη
14 ίδιο (14) Κιλκισιακός 5 7:14 9 1 2 6 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΙσοπαλία
6 ίδιο (6) Λαγκαδάς ΑΠΕ 15 16:10 9 4 3 2 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκηΗττα
9 ίδιο (9) Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 13 12:17 10 4 1 5 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
4 ίδιο (4) Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 16 9:7 9 5 1 3 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΝίκη
7 ίδιο (7) Νάουσα ΦΑΣ 15 11:9 9 5 0 4 ΗτταΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
5 ίδιο (5) Πιερικός 16 10:11 10 5 1 4 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΝίκη
11 ίδιο (11) Φίλιππος Αλεξάνδρειας 11 8:10 9 3 2 4 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα

Κατάταξη   ΟμάδαDESC Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 ίδιο (1) Άρης Παλαιοχωρίου 15 15:2 5 5 0 0 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΝίκη
2 πάνω (7) Νάουσα ΦΑΣ 12 9:2 5 4 0 1 ΗτταΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
3 πάνω (4) Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 12 7:3 5 4 0 1 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΝίκη
4 κάτω (2) Αλμωπός Αριδαίας 11 10:3 5 3 2 0 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
5 πάνω (8) Αγροτικός Αστέρας 9 9:7 5 3 0 2 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΗττα
- πάνω (10) Καρδία ΑΟ 9 9:7 6 3 0 3 ΝίκηΝίκηΗτταΗτταΝίκη
7 κάτω (3) Ηρακλής Θεσσαλονίκης 8 6:1 4 2 2 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
8 κάτω (5) Πιερικός 7 5:5 5 2 1 2 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΝίκη
9 κάτω (6) Λαγκαδάς ΑΠΕ 7 10:5 4 2 1 1 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκηΗττα
10 κάτω (9) Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 6 4:7 5 2 0 3 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
11 πάνω (12) Εδεσσαϊκός 6 5:7 5 1 3 1 ΗτταΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλία
12 κάτω (11) Φίλιππος Αλεξάνδρειας 5 4:4 4 1 2 1 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
13 πάνω (14) Κιλκισιακός 4 4:3 4 1 1 2 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΙσοπαλία
14 κάτω (13) Καρίτσα ΑΕ 4 4:4 4 1 1 2 ΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
15 ίδιο (15) Καμπανιακός 0 0:5 4 0 0 4 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   ΟμάδαDESC Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 πάνω (3) Ηρακλής Θεσσαλονίκης 12 7:5 5 4 0 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
2 ίδιο (2) Αλμωπός Αριδαίας 9 6:3 5 2 3 0 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
3 πάνω (5) Πιερικός 9 5:6 5 3 0 2 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΝίκη
4 πάνω (6) Λαγκαδάς ΑΠΕ 8 6:5 5 2 2 1 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκηΗττα
5 κάτω (1) Άρης Παλαιοχωρίου 7 4:4 5 2 1 2 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΝίκη
6 πάνω (9) Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 7 8:10 5 2 1 2 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
7 πάνω (11) Φίλιππος Αλεξάνδρειας 6 4:6 5 2 0 3 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
8 ίδιο (8) Αγροτικός Αστέρας 5 3:8 5 1 2 2 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΗττα
9 κάτω (4) Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 4 2:4 4 1 1 2 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΝίκη
10 πάνω (13) Καρίτσα ΑΕ 4 6:10 5 1 1 3 ΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
11 κάτω (10) Καρδία ΑΟ 3 1:3 3 1 0 2 ΝίκηΝίκηΗτταΗτταΝίκη
12 ίδιο (12) Εδεσσαϊκός 3 4:8 4 1 0 3 ΗτταΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλία
13 κάτω (7) Νάουσα ΦΑΣ 3 2:7 4 1 0 3 ΗτταΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
14 ίδιο (14) Κιλκισιακός 1 3:11 5 0 1 4 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΙσοπαλία
15 ίδιο (15) Καμπανιακός 1 4:11 5 0 1 4 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα


  πλέι οφ ανόδου    υποβιβασμός 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2017 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.