ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion


Εκτύπωση 

  Αποτελέσματα - 30η Αγωνιστική

Κυριακή, 01.04.2018
  16:00  Λαγκαδάς  9 - 0  Φίλιππος Στάδιο Λαγκαδά
  16:00  Ηρακλής  3 - 1  Εδεσσαϊκός Καυτανζόγλειο Στάδιο
  16:00  Καμπανιακός  3 - 2  Καρίτσα Γήπεδο Καμπανιακού
  16:00  Νάουσα  1 - 1  Αγροτικός Στάδιο Νάουσας
  16:00  Πιερικός  0 - 0  Κιλκισιακός Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  16:00  Αλμωπός  0 - 1  Καρδία Στάδιο Αριδαίας
  16:00  Μ. Αλέξανδρος  0 - 1  Μακεδονικός Γήπεδο Τρικάλων Ημαθίας

ρεπό: Άρης Παλαιοχωρίου Άρης Παλαιοχ.
Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. ΝASC Ι Η Φόρμα
1 Ηρακλής Θεσσαλονίκης 65 63:17 28 20 5 3 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκη
2 Άρης Παλαιοχωρίου 61 49:19 28 19 4 5 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗττα
3 Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 47 32:21 28 13 8 7 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΝίκη
10 Καρδία ΑΟ 37 38:33 28 12 3 13 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΝίκη
7 Αγροτικός Αστέρας 40 35:38 28 11 7 10 ΗτταΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
6 Πιερικός 40 25:29 28 11 7 10 ΝίκηΝίκηΝίκηΗτταΙσοπαλία
4 Αλμωπός Αριδαίας 42 32:22 28 11 9 8 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
11 Κιλκισιακός 37 30:32 28 10 7 11 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
9 Νάουσα ΦΑΣ 39 30:29 28 10 9 9 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλία
8 Λαγκαδάς ΑΠΕ 39 46:33 28 10 9 9 ΙσοπαλίαΝίκηΗτταΝίκηΝίκη
5 Εδεσσαϊκός 41 30:28 28 10 11 7 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗττα
12 Καρίτσα ΑΕ 28 28:39 28 6 10 12 ΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗτταΗττα
13 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 25 22:47 28 6 7 15 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
14 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 18 17:57 28 4 6 18 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
15 Καμπανιακός 16 22:55 28 4 4 20 ΗτταΗτταΝίκηΗτταΝίκη

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. ΝASC Ι Η Φόρμα
1 Άρης Παλαιοχωρίου 37 33:7 14 12 1 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗττα
2 Ηρακλής Θεσσαλονίκης 36 37:8 14 11 3 0 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκη
3 Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 28 19:8 14 8 4 2 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΝίκη
4 Αλμωπός Αριδαίας 26 22:11 14 8 2 4 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
5 Νάουσα ΦΑΣ 26 15:5 14 7 5 2 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλία
6 Εδεσσαϊκός 24 14:9 14 6 6 2 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗττα
7 Αγροτικός Αστέρας 23 20:20 14 7 2 5 ΗτταΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
8 Κιλκισιακός 21 15:14 14 6 3 5 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
9 Πιερικός 20 12:13 14 5 5 4 ΝίκηΝίκηΝίκηΗτταΙσοπαλία
10 Λαγκαδάς ΑΠΕ 19 30:17 14 5 4 5 ΙσοπαλίαΝίκηΗτταΝίκηΝίκη
11 Καρδία ΑΟ 19 23:16 14 6 3 5 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΝίκη
12 Καρίτσα ΑΕ 14 13:17 14 2 8 4 ΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗτταΗττα
13 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 14 8:18 14 4 2 8 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
14 Καμπανιακός 10 14:26 14 3 1 10 ΗτταΗτταΝίκηΗτταΝίκη
15 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 10 10:25 14 2 4 8 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. ΝASC Ι Η Φόρμα
1 Ηρακλής Θεσσαλονίκης 29 26:9 14 9 2 3 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκη
2 Άρης Παλαιοχωρίου 24 16:12 14 7 3 4 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗττα
3 Πιερικός 20 13:16 14 6 2 6 ΝίκηΝίκηΝίκηΗτταΙσοπαλία
4 Λαγκαδάς ΑΠΕ 20 16:16 14 5 5 4 ΙσοπαλίαΝίκηΗτταΝίκηΝίκη
5 Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 19 13:13 14 5 4 5 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΝίκη
6 Εδεσσαϊκός 17 16:19 14 4 5 5 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗττα
7 Αγροτικός Αστέρας 17 15:18 14 4 5 5 ΗτταΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
8 Καρδία ΑΟ 16 15:17 14 6 0 8 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΝίκη
9 Κιλκισιακός 16 15:18 14 4 4 6 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
10 Αλμωπός Αριδαίας 16 10:11 14 3 7 4 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
11 Καρίτσα ΑΕ 14 15:22 14 4 2 8 ΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗτταΗττα
12 Νάουσα ΦΑΣ 13 15:24 14 3 4 7 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλία
13 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 11 14:29 14 2 5 7 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
14 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 8 7:32 14 2 2 10 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
15 Καμπανιακός 6 8:29 14 1 3 10 ΗτταΗτταΝίκηΗτταΝίκη


  πλέι οφ ανόδου    υποβιβασμός 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2017 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.