ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion


Εκτύπωση 

  Αποτελέσματα - 2η Αγωνιστική

Κυριακή, 08.10.2017
  16:00  Κιλκισιακός  0 - 0  Άρης Παλαιοχ. Στάδιο Κιλκίς
  16:00  Λαγκαδάς  4 - 0  Καρίτσα Στάδιο Λαγκαδά
  16:00  Ηρακλής  0 - 0  Αγροτικός Γήπεδο Επανομής
  16:00  Καμπανιακός  0 - 1  Μ. Αλέξανδρος Γήπεδο Καμπανιακού
  16:00  Φίλιππος  0 - 1  Εδεσσαϊκός Στάδιο Αλεξάνδρειας
events.png 16:00  Πιερικός  1 - 1  Μακεδονικός Α`ΔΑΚ Κατερίνης
  16:00  Αλμωπός  3 - 1  Νάουσα Στάδιο Αριδαίας

ρεπό: Καρδία ΑΟ Καρδία
Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 ίδιο (1) Άρης Παλαιοχωρίου 22 19:6 10 7 1 2 ΝίκηΙσοπαλία
2 ίδιο (2) Αλμωπός Αριδαίας 20 16:6 10 5 5 0 ΝίκηΝίκη
3 ίδιο (3) Ηρακλής Θεσσαλονίκης 20 13:6 9 6 2 1 ΗτταΙσοπαλία
4 ίδιο (4) Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 16 9:7 9 5 1 3 ΗτταΙσοπαλία
5 ίδιο (5) Πιερικός 16 10:11 10 5 1 4 ΝίκηΙσοπαλία
6 ίδιο (6) Λαγκαδάς ΑΠΕ 15 16:10 9 4 3 2 ΙσοπαλίαΝίκη
7 ίδιο (7) Νάουσα ΦΑΣ 15 11:9 9 5 0 4 ΗτταΗττα
8 ίδιο (8) Αγροτικός Αστέρας 14 12:15 10 4 2 4 ΝίκηΙσοπαλία
9 ίδιο (9) Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 13 12:17 10 4 1 5 ΝίκηΝίκη
10 ίδιο (10) Καρδία ΑΟ 12 10:10 9 4 0 5 Ηττα
11 ίδιο (11) Φίλιππος Αλεξάνδρειας 11 8:10 9 3 2 4 ΗτταΗττα
12 ίδιο (12) Εδεσσαϊκός 9 9:15 9 2 3 4 ΙσοπαλίαΝίκη
13 ίδιο (13) Καρίτσα ΑΕ 8 10:14 9 2 2 5 ΝίκηΗττα
14 ίδιο (14) Κιλκισιακός 5 7:14 9 1 2 6 Ισοπαλία
15 ίδιο (15) Καμπανιακός 1 4:16 9 0 1 8 ΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 ίδιο (1) Άρης Παλαιοχωρίου 15 15:2 5 5 0 0 ΝίκηΙσοπαλία
2 πάνω (7) Νάουσα ΦΑΣ 12 9:2 5 4 0 1 ΗτταΗττα
3 πάνω (4) Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 12 7:3 5 4 0 1 ΗτταΙσοπαλία
4 κάτω (2) Αλμωπός Αριδαίας 11 10:3 5 3 2 0 ΝίκηΝίκη
5 πάνω (8) Αγροτικός Αστέρας 9 9:7 5 3 0 2 ΝίκηΙσοπαλία
- πάνω (10) Καρδία ΑΟ 9 9:7 6 3 0 3 Ηττα
7 κάτω (3) Ηρακλής Θεσσαλονίκης 8 6:1 4 2 2 0 ΗτταΙσοπαλία
8 κάτω (5) Πιερικός 7 5:5 5 2 1 2 ΝίκηΙσοπαλία
9 κάτω (6) Λαγκαδάς ΑΠΕ 7 10:5 4 2 1 1 ΙσοπαλίαΝίκη
10 κάτω (9) Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 6 4:7 5 2 0 3 ΝίκηΝίκη
11 πάνω (12) Εδεσσαϊκός 6 5:7 5 1 3 1 ΙσοπαλίαΝίκη
12 κάτω (11) Φίλιππος Αλεξάνδρειας 5 4:4 4 1 2 1 ΗτταΗττα
13 πάνω (14) Κιλκισιακός 4 4:3 4 1 1 2 Ισοπαλία
14 κάτω (13) Καρίτσα ΑΕ 4 4:4 4 1 1 2 ΝίκηΗττα
15 ίδιο (15) Καμπανιακός 0 0:5 4 0 0 4 ΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 πάνω (3) Ηρακλής Θεσσαλονίκης 12 7:5 5 4 0 1 ΗτταΙσοπαλία
2 ίδιο (2) Αλμωπός Αριδαίας 9 6:3 5 2 3 0 ΝίκηΝίκη
3 πάνω (5) Πιερικός 9 5:6 5 3 0 2 ΝίκηΙσοπαλία
4 πάνω (6) Λαγκαδάς ΑΠΕ 8 6:5 5 2 2 1 ΙσοπαλίαΝίκη
5 κάτω (1) Άρης Παλαιοχωρίου 7 4:4 5 2 1 2 ΝίκηΙσοπαλία
6 πάνω (9) Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 7 8:10 5 2 1 2 ΝίκηΝίκη
7 πάνω (11) Φίλιππος Αλεξάνδρειας 6 4:6 5 2 0 3 ΗτταΗττα
8 ίδιο (8) Αγροτικός Αστέρας 5 3:8 5 1 2 2 ΝίκηΙσοπαλία
9 κάτω (4) Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 4 2:4 4 1 1 2 ΗτταΙσοπαλία
10 πάνω (13) Καρίτσα ΑΕ 4 6:10 5 1 1 3 ΝίκηΗττα
11 κάτω (10) Καρδία ΑΟ 3 1:3 3 1 0 2 Ηττα
12 ίδιο (12) Εδεσσαϊκός 3 4:8 4 1 0 3 ΙσοπαλίαΝίκη
13 κάτω (7) Νάουσα ΦΑΣ 3 2:7 4 1 0 3 ΗτταΗττα
14 ίδιο (14) Κιλκισιακός 1 3:11 5 0 1 4 Ισοπαλία
15 ίδιο (15) Καμπανιακός 1 4:11 5 0 1 4 ΗτταΗττα


  πλέι οφ ανόδου    υποβιβασμός 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2017 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.