ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion


Εκτύπωση 

  Αποτελέσματα - 3η Αγωνιστική

Κυριακή, 15.10.2017
  16:00  Άρης Παλαιοχ.  3 - 0  Εδεσσαϊκός Γήπεδο Παλαιοχωρίου
  16:00  Καρίτσα  1 - 2  Φίλιππος Γήπεδο Καρίτσας
events.png 16:00  Νάουσα  3 - 0  Πιερικός Στάδιο Νάουσας
  16:00  Αλμωπός  1 - 1  Καμπανιακός Στάδιο Αριδαίας
  16:00  Καρδία  2 - 0  Κιλκισιακός Γήπεδο Νέας Ραιδεστού
  16:00  Αγροτικός  0 - 1  Λαγκαδάς Γήπεδο "Δ. Κοντικάκης"
  16:00  Μ. Αλέξανδρος  1 - 2  Ηρακλής Γήπεδο Τρικάλων Ημαθίας

ρεπό: Μακεδονικός Θεσσαλονίκης Μακεδονικός
Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 ίδιο (1) Άρης Παλαιοχωρίου 38 29:12 17 12 2 3 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
2 ίδιο (2) Ηρακλής Θεσσαλονίκης 37 32:11 17 11 4 2 ΗτταΙσοπαλίαΝίκη
3 ίδιο (3) Αλμωπός Αριδαίας 29 19:11 17 7 8 2 ΝίκηΝίκηΙσοπαλία
4 ίδιο (4) Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 28 16:11 16 8 4 4 ΗτταΙσοπαλία
5 ίδιο (5) Νάουσα ΦΑΣ 26 17:15 17 7 5 5 ΗτταΗτταΝίκη
6 ίδιο (6) Αγροτικός Αστέρας 25 20:24 17 7 4 6 ΝίκηΙσοπαλίαΗττα
7 ίδιο (7) Εδεσσαϊκός 24 18:17 17 6 6 5 ΙσοπαλίαΝίκηΗττα
8 ίδιο (8) Λαγκαδάς ΑΠΕ 24 27:24 17 6 6 5 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
9 ίδιο (9) Καρδία ΑΟ 23 19:17 16 7 2 7 ΗτταΝίκη
10 ίδιο (10) Πιερικός 23 17:20 17 7 2 8 ΝίκηΙσοπαλίαΗττα
11 ίδιο (11) Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 19 16:26 17 5 4 8 ΝίκηΝίκηΗττα
12 ίδιο (12) Φίλιππος Αλεξάνδρειας 16 12:19 17 4 4 9 ΗτταΗτταΝίκη
13 ίδιο (13) Καρίτσα ΑΕ 15 17:24 17 3 6 8 ΝίκηΗτταΗττα
14 ίδιο (14) Κιλκισιακός 12 13:22 16 3 3 10 ΙσοπαλίαΗττα
15 ίδιο (15) Καμπανιακός 7 10:29 17 1 4 12 ΗτταΗτταΙσοπαλία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 ίδιο (1) Άρης Παλαιοχωρίου 24 20:3 8 8 0 0 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
2 ίδιο (2) Ηρακλής Θεσσαλονίκης 21 22:5 9 6 3 0 ΗτταΙσοπαλίαΝίκη
3 πάνω (5) Νάουσα ΦΑΣ 20 11:2 9 6 2 1 ΗτταΗτταΝίκη
4 κάτω (3) Αλμωπός Αριδαίας 17 12:6 8 5 2 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλία
5 κάτω (4) Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 17 10:5 8 5 2 1 ΗτταΙσοπαλία
6 πάνω (7) Εδεσσαϊκός 14 9:8 10 3 5 2 ΙσοπαλίαΝίκηΗττα
7 κάτω (6) Αγροτικός Αστέρας 13 12:14 9 4 1 4 ΝίκηΙσοπαλίαΗττα
8 ίδιο (8) Λαγκαδάς ΑΠΕ 12 14:12 9 3 3 3 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
9 ίδιο (9) Καρδία ΑΟ 11 11:9 8 3 2 3 ΗτταΝίκη
10 ίδιο (10) Πιερικός 11 9:9 8 3 2 3 ΝίκηΙσοπαλίαΗττα
11 ίδιο (11) Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 10 5:7 7 3 1 3 ΝίκηΝίκηΗττα
12 ίδιο (12) Φίλιππος Αλεξάνδρειας 8 8:11 9 2 2 5 ΗτταΗτταΝίκη
13 πάνω (14) Κιλκισιακός 8 6:7 8 2 2 4 ΙσοπαλίαΗττα
14 κάτω (13) Καρίτσα ΑΕ 7 8:10 8 1 4 3 ΝίκηΗτταΗττα
15 ίδιο (15) Καμπανιακός 4 5:12 8 1 1 6 ΗτταΗτταΙσοπαλία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 πάνω (2) Ηρακλής Θεσσαλονίκης 16 10:6 8 5 1 2 ΗτταΙσοπαλίαΝίκη
2 κάτω (1) Άρης Παλαιοχωρίου 14 9:9 9 4 2 3 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
3 πάνω (10) Πιερικός 12 8:11 9 4 0 5 ΝίκηΙσοπαλίαΗττα
4 πάνω (6) Αγροτικός Αστέρας 12 8:10 8 3 3 2 ΝίκηΙσοπαλίαΗττα
5 πάνω (8) Λαγκαδάς ΑΠΕ 12 13:12 8 3 3 2 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
6 πάνω (9) Καρδία ΑΟ 12 8:8 8 4 0 4 ΗτταΝίκη
7 κάτω (3) Αλμωπός Αριδαίας 12 7:5 9 2 6 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλία
8 κάτω (4) Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 11 6:6 8 3 2 3 ΗτταΙσοπαλία
9 κάτω (7) Εδεσσαϊκός 10 9:9 7 3 1 3 ΙσοπαλίαΝίκηΗττα
10 πάνω (11) Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 9 11:19 10 2 3 5 ΝίκηΝίκηΗττα
11 πάνω (12) Φίλιππος Αλεξάνδρειας 8 4:8 8 2 2 4 ΗτταΗτταΝίκη
12 πάνω (13) Καρίτσα ΑΕ 8 9:14 9 2 2 5 ΝίκηΗτταΗττα
13 κάτω (5) Νάουσα ΦΑΣ 6 6:13 8 1 3 4 ΗτταΗτταΝίκη
14 ίδιο (14) Κιλκισιακός 4 7:15 8 1 1 6 ΙσοπαλίαΗττα
15 ίδιο (15) Καμπανιακός 3 5:17 9 0 3 6 ΗτταΗτταΙσοπαλία


  πλέι οφ ανόδου    υποβιβασμός 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2017 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.