ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion


Εκτύπωση 

  Αποτελέσματα - 3η Αγωνιστική

Κυριακή, 15.10.2017
  16:00  Άρης Παλαιοχ.  3 - 0  Εδεσσαϊκός Γήπεδο Παλαιοχωρίου
  16:00  Καρίτσα  1 - 2  Φίλιππος Γήπεδο Καρίτσας
events.png 16:00  Νάουσα  3 - 0  Πιερικός Στάδιο Νάουσας
  16:00  Αλμωπός  1 - 1  Καμπανιακός Στάδιο Αριδαίας
  16:00  Καρδία  2 - 0  Κιλκισιακός Γήπεδο Νέας Ραιδεστού
  16:00  Αγροτικός  0 - 1  Λαγκαδάς Γήπεδο "Δ. Κοντικάκης"
  16:00  Μ. Αλέξανδρος  1 - 2  Ηρακλής Γήπεδο Τρικάλων Ημαθίας

ρεπό: Μακεδονικός Θεσσαλονίκης Μακεδονικός
Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Ηρακλής Θεσσαλονίκης 65 63:17 28 20 5 3 ΗτταΙσοπαλίαΝίκη
2 Άρης Παλαιοχωρίου 61 49:19 28 19 4 5 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
3 Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 47 32:21 28 13 8 7 ΗτταΙσοπαλία
4 Αλμωπός Αριδαίας 42 32:22 28 11 9 8 ΝίκηΝίκηΙσοπαλία
5 Εδεσσαϊκός 41 30:28 28 10 11 7 ΙσοπαλίαΝίκηΗττα
6 Πιερικός 40 25:29 28 11 7 10 ΝίκηΙσοπαλίαΗττα
7 Αγροτικός Αστέρας 40 35:38 28 11 7 10 ΝίκηΙσοπαλίαΗττα
8 Λαγκαδάς ΑΠΕ 39 46:33 28 10 9 9 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
9 Νάουσα ΦΑΣ 39 30:29 28 10 9 9 ΗτταΗτταΝίκη
10 Καρδία ΑΟ 37 38:33 28 12 3 13 ΗτταΝίκη
11 Κιλκισιακός 37 30:32 28 10 7 11 ΙσοπαλίαΗττα
12 Καρίτσα ΑΕ 28 28:39 28 6 10 12 ΝίκηΗτταΗττα
13 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 25 22:47 28 6 7 15 ΝίκηΝίκηΗττα
14 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 18 17:57 28 4 6 18 ΗτταΗτταΝίκη
15 Καμπανιακός 16 22:55 28 4 4 20 ΗτταΗτταΙσοπαλία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Άρης Παλαιοχωρίου 37 33:7 14 12 1 1 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
2 Ηρακλής Θεσσαλονίκης 36 37:8 14 11 3 0 ΗτταΙσοπαλίαΝίκη
3 Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 28 19:8 14 8 4 2 ΗτταΙσοπαλία
4 Αλμωπός Αριδαίας 26 22:11 14 8 2 4 ΝίκηΝίκηΙσοπαλία
5 Νάουσα ΦΑΣ 26 15:5 14 7 5 2 ΗτταΗτταΝίκη
6 Εδεσσαϊκός 24 14:9 14 6 6 2 ΙσοπαλίαΝίκηΗττα
7 Αγροτικός Αστέρας 23 20:20 14 7 2 5 ΝίκηΙσοπαλίαΗττα
8 Κιλκισιακός 21 15:14 14 6 3 5 ΙσοπαλίαΗττα
9 Πιερικός 20 12:13 14 5 5 4 ΝίκηΙσοπαλίαΗττα
10 Λαγκαδάς ΑΠΕ 19 30:17 14 5 4 5 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
11 Καρδία ΑΟ 19 23:16 14 6 3 5 ΗτταΝίκη
12 Καρίτσα ΑΕ 14 13:17 14 2 8 4 ΝίκηΗτταΗττα
13 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 14 8:18 14 4 2 8 ΝίκηΝίκηΗττα
14 Καμπανιακός 10 14:26 14 3 1 10 ΗτταΗτταΙσοπαλία
15 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 10 10:25 14 2 4 8 ΗτταΗτταΝίκη

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Ηρακλής Θεσσαλονίκης 29 26:9 14 9 2 3 ΗτταΙσοπαλίαΝίκη
2 Άρης Παλαιοχωρίου 24 16:12 14 7 3 4 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
3 Πιερικός 20 13:16 14 6 2 6 ΝίκηΙσοπαλίαΗττα
4 Λαγκαδάς ΑΠΕ 20 16:16 14 5 5 4 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
5 Μακεδονικός Θεσσαλονίκης 19 13:13 14 5 4 5 ΗτταΙσοπαλία
6 Εδεσσαϊκός 17 16:19 14 4 5 5 ΙσοπαλίαΝίκηΗττα
7 Αγροτικός Αστέρας 17 15:18 14 4 5 5 ΝίκηΙσοπαλίαΗττα
8 Καρδία ΑΟ 16 15:17 14 6 0 8 ΗτταΝίκη
9 Κιλκισιακός 16 15:18 14 4 4 6 ΙσοπαλίαΗττα
10 Αλμωπός Αριδαίας 16 10:11 14 3 7 4 ΝίκηΝίκηΙσοπαλία
11 Καρίτσα ΑΕ 14 15:22 14 4 2 8 ΝίκηΗτταΗττα
12 Νάουσα ΦΑΣ 13 15:24 14 3 4 7 ΗτταΗτταΝίκη
13 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων 11 14:29 14 2 5 7 ΝίκηΝίκηΗττα
14 Φίλιππος Αλεξάνδρειας 8 7:32 14 2 2 10 ΗτταΗτταΝίκη
15 Καμπανιακός 6 8:29 14 1 3 10 ΗτταΗτταΙσοπαλία


  πλέι οφ ανόδου    υποβιβασμός 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2017 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.