ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion


Εκτύπωση 

  Αποτελέσματα - 12η αγ.

Κυριακή, 16.12.2018
  15:00  Θησέας Αγριάς  1 - 0  Σέλλανα
  15:00  Αναγέννηση Κ.  0 - 0  Φωκικός
  15:00  Πιερικός  5 - 1  Στυλίδα
  15:00  Μετέωρα  0 - 2  Νίκη Βόλου
  15:00  Ολυμπιακός Β.  7 - 0  Αχιλλέας Ν.
  15:00  Αστέρας Ιτέας  1 - 0  Αλμυρός
  15:00  Οικονόμος  2 - 1  Απόλλων Μ.

Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Ολυμπιακός Βόλου 32 35:6 12 10 2 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
2 Νίκη Βόλου 32 32:4 12 10 2 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
3 Μετέωρα ΑΣ 21 19:10 12 6 3 3 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗττα
4 Αστέρας Ιτέας 19 16:12 12 5 4 3 ΗτταΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
5 Αλμυρός 19 13:10 12 5 4 3 ΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗτταΗττα
6 Θησέας Αγριάς 17 12:16 12 5 2 5 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκη
7 Απόλλων Μακρυχωρίου 17 12:14 12 5 2 5 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
8 Σέλλανα ΑΟ 15 15:14 12 4 3 5 ΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκηΗττα
9 Στυλίδα ΑΟ 14 13:26 12 4 2 6 ΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκηΗττα
10 Πιερικός 13 15:16 12 3 4 5 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΝίκη
11 Οικονόμος Τσαριτσάνης 13 12:18 12 3 4 5 ΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΝίκη
12 Φωκικός 10 7:18 12 2 4 6 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλία
13 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 9 11:21 12 2 3 7 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 1 7:34 12 0 1 11 ΗτταΗτταΗτταΗτταΙσοπαλία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Ολυμπιακός Βόλου 18 25:2 6 6 0 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
2 Νίκη Βόλου 16 16:0 6 5 1 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
3 Μετέωρα ΑΣ 13 13:5 6 4 1 1 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗττα
4 Θησέας Αγριάς 13 7:4 6 4 1 1 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκη
5 Απόλλων Μακρυχωρίου 13 9:4 6 4 1 1 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
6 Αστέρας Ιτέας 9 6:6 6 3 0 3 ΗτταΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
7 Αλμυρός 9 8:7 6 2 3 1 ΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗτταΗττα
8 Σέλλανα ΑΟ 8 9:6 6 2 2 2 ΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκηΗττα
9 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 8 10:7 6 2 2 2 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
10 Οικονόμος Τσαριτσάνης 7 9:12 7 2 1 4 ΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΝίκη
11 Στυλίδα ΑΟ 7 6:8 5 2 1 2 ΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκηΗττα
12 Φωκικός 6 3:5 6 1 3 2 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλία
13 Πιερικός 6 8:6 6 1 3 2 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΝίκη
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 1 2:16 6 0 1 5 ΗτταΗτταΗτταΗτταΙσοπαλία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Νίκη Βόλου 16 16:4 6 5 1 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
2 Ολυμπιακός Βόλου 14 10:4 6 4 2 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
3 Αστέρας Ιτέας 10 10:6 6 2 4 0 ΗτταΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
4 Αλμυρός 10 5:3 6 3 1 2 ΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗτταΗττα
5 Μετέωρα ΑΣ 8 6:5 6 2 2 2 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗττα
6 Σέλλανα ΑΟ 7 6:8 6 2 1 3 ΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκηΗττα
7 Πιερικός 7 7:10 6 2 1 3 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΝίκη
8 Στυλίδα ΑΟ 7 7:18 7 2 1 4 ΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκηΗττα
9 Οικονόμος Τσαριτσάνης 6 3:6 5 1 3 1 ΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΝίκη
10 Απόλλων Μακρυχωρίου 4 3:10 6 1 1 4 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
11 Φωκικός 4 4:13 6 1 1 4 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλία
12 Θησέας Αγριάς 4 5:12 6 1 1 4 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκη
13 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1 1:14 6 0 1 5 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 5:18 6 0 0 6 ΗτταΗτταΗτταΗτταΙσοπαλία


  παραμονή στην Γ'    πλέι άουτ Γ' ή Δ'    υποβιβασμός στην Δ'    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2017 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.