ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion


Εκτύπωση 

  Αποτελέσματα - 4η αγ.

Κυριακή, 21.10.2018
  16:00  Νίκη Βόλου  _ - _  Απόλλων Μ. Γήπεδο "Παντελής Μαγουλάς"
  16:00  Αλμυρός  _ - _  Σέλλανα Στάδιο Αλμυρού
  16:00  Αχιλλέας Ν.  _ - _  Οικονόμος Γήπεδο Νεοκαισάρειας
  16:00  Στυλίδα  _ - _  Αστέρας Ιτέας Στάδιο Στυλίδας
  16:00  Φωκικός  _ - _  Μετέωρα Στάδιο Άμφισσας
  16:00  Θησέας Αγριάς  _ - _  Ολυμπιακός Β. Στάδιο Βελεστίνου
  16:00  Αναγέννηση Κ.  _ - _  Πιερικός Στάδιο Καρδίτσας

Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν ΙASC Η Φόρμα
6 Αλμυρός 5 3:2 3 1 2 0 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
13 Πιερικός 1 3:8 3 0 1 2 ΗτταΙσοπαλίαΗττα
12 Φωκικός 1 2:4 3 0 1 2 ΗτταΙσοπαλίαΗττα
8 Αστέρας Ιτέας 4 3:4 3 1 1 1 ΗτταΙσοπαλίαΝίκη
7 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 4 3:3 3 1 1 1 ΝίκηΗτταΙσοπαλία
3 Σέλλανα ΑΟ 7 4:1 3 2 1 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλία
2 Νίκη Βόλου 7 10:2 3 2 1 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλία
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 1:8 3 0 0 3 ΗτταΗτταΗττα
11 Απόλλων Μακρυχωρίου 3 3:4 3 1 0 2 ΝίκηΗτταΗττα
10 Θησέας Αγριάς 3 2:7 3 1 0 2 ΗτταΝίκηΗττα
9 Στυλίδα ΑΟ 3 3:7 3 1 0 2 ΗτταΗτταΝίκη
5 Οικονόμος Τσαριτσάνης 6 4:3 3 2 0 1 ΗτταΝίκηΝίκη
4 Μετέωρα ΑΣ 6 7:2 3 2 0 1 ΝίκηΗτταΝίκη
1 Ολυμπιακός Βόλου 9 9:2 3 3 0 0 ΝίκηΝίκηΝίκη

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν ΙASC Η Φόρμα
1 Ολυμπιακός Βόλου 6 7:1 2 2 0 0 ΝίκηΝίκηΝίκη
2 Σέλλανα ΑΟ 4 3:1 2 1 1 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλία
3 Αλμυρός 4 3:2 2 1 1 0 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
4 Νίκη Βόλου 3 5:0 1 1 0 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλία
5 Αστέρας Ιτέας 3 1:2 2 1 0 1 ΗτταΙσοπαλίαΝίκη
6 Θησέας Αγριάς 3 2:1 1 1 0 0 ΗτταΝίκηΗττα
7 Μετέωρα ΑΣ 3 5:0 1 1 0 0 ΝίκηΗτταΝίκη
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 3:3 2 1 0 1 ΗτταΝίκηΝίκη
9 Απόλλων Μακρυχωρίου 3 2:2 2 1 0 1 ΝίκηΗτταΗττα
- Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 3 2:2 2 1 0 1 ΝίκηΗτταΙσοπαλία
11 Πιερικός 1 2:2 1 0 1 0 ΗτταΙσοπαλίαΗττα
12 Φωκικός 1 0:0 1 0 1 0 ΗτταΙσοπαλίαΗττα
13 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 0:1 1 0 0 1 ΗτταΗτταΗττα
14 Στυλίδα ΑΟ 0 1:4 1 0 0 1 ΗτταΗτταΝίκη

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν ΙASC Η Φόρμα
1 Νίκη Βόλου 4 5:2 2 1 1 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλία
2 Ολυμπιακός Βόλου 3 2:1 1 1 0 0 ΝίκηΝίκηΝίκη
3 Οικονόμος Τσαριτσάνης 3 1:0 1 1 0 0 ΗτταΝίκηΝίκη
- Σέλλανα ΑΟ 3 1:0 1 1 0 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλία
5 Μετέωρα ΑΣ 3 2:2 2 1 0 1 ΝίκηΗτταΝίκη
6 Στυλίδα ΑΟ 3 2:3 2 1 0 1 ΗτταΗτταΝίκη
7 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1 1:1 1 0 1 0 ΝίκηΗτταΙσοπαλία
8 Αστέρας Ιτέας 1 2:2 1 0 1 0 ΗτταΙσοπαλίαΝίκη
9 Αλμυρός 1 0:0 1 0 1 0 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
10 Φωκικός 0 2:4 2 0 0 2 ΗτταΙσοπαλίαΗττα
11 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 1:7 2 0 0 2 ΗτταΗτταΗττα
12 Θησέας Αγριάς 0 0:6 2 0 0 2 ΗτταΝίκηΗττα
13 Απόλλων Μακρυχωρίου 0 1:2 1 0 0 1 ΝίκηΗτταΗττα
14 Πιερικός 0 1:6 2 0 0 2 ΗτταΙσοπαλίαΗττα


  παραμονή στην Γ'    πλέι άουτ Γ' ή Δ'    υποβιβασμός στην Δ'    πλέι άουτ Δ' ή τοπικό    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2017 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.