ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion


Εκτύπωση 

  Αποτελέσματα - 12η αγ.

Κυριακή, 16.12.2018
  15:00  Θησέας Αγριάς  _ - _  Σέλλανα
  15:00  Αναγέννηση Κ.  _ - _  Φωκικός
  15:00  Πιερικός  _ - _  Στυλίδα
  15:00  Μετέωρα  _ - _  Νίκη Βόλου
  15:00  Ολυμπιακός Β.  _ - _  Αχιλλέας Ν.
  15:00  Αστέρας Ιτέας  _ - _  Αλμυρός
  15:00  Οικονόμος  _ - _  Απόλλων Μ.

Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι ΗASC Φόρμα
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 7:34 11 0 0 11 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
13 Φωκικός 9 7:18 11 2 3 6 ΗτταΗτταΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλία
12 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 9 11:14 11 2 3 6 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΗττα
11 Οικονόμος Τσαριτσάνης 10 10:17 11 2 4 5 ΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
10 Πιερικός 10 10:15 11 2 4 5 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
9 Στυλίδα ΑΟ 14 12:21 11 4 2 5 ΝίκηΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκη
8 Θησέας Αγριάς 14 11:16 11 4 2 5 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΝίκη
7 Σέλλανα ΑΟ 15 15:13 11 4 3 4 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκη
5 Απόλλων Μακρυχωρίου 17 11:12 11 5 2 4 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
6 Αστέρας Ιτέας 16 15:12 11 4 4 3 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκηΝίκη
4 Αλμυρός 19 13:9 11 5 4 2 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗττα
3 Μετέωρα ΑΣ 21 19:8 11 6 3 2 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗττα
2 Ολυμπιακός Βόλου 29 28:6 11 9 2 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
1 Νίκη Βόλου 29 30:4 11 9 2 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι ΗASC Φόρμα
1 Νίκη Βόλου 16 16:0 6 5 1 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
2 Ολυμπιακός Βόλου 15 18:2 5 5 0 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
3 Μετέωρα ΑΣ 13 13:3 5 4 1 0 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗττα
4 Απόλλων Μακρυχωρίου 13 9:4 6 4 1 1 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
5 Θησέας Αγριάς 10 6:4 5 3 1 1 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΝίκη
6 Αλμυρός 9 8:7 6 2 3 1 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗττα
7 Σέλλανα ΑΟ 8 9:6 6 2 2 2 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκη
8 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 8 10:7 6 2 2 2 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΗττα
9 Στυλίδα ΑΟ 7 6:8 5 2 1 2 ΝίκηΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκη
10 Αστέρας Ιτέας 6 5:6 5 2 0 3 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκηΝίκη
11 Φωκικός 6 3:5 6 1 3 2 ΗτταΗτταΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλία
12 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 7:11 6 1 1 4 ΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
13 Πιερικός 3 3:5 5 0 3 2 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 2:16 5 0 0 5 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι ΗASC Φόρμα
1 Ολυμπιακός Βόλου 14 10:4 6 4 2 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
2 Νίκη Βόλου 13 14:4 5 4 1 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
3 Αστέρας Ιτέας 10 10:6 6 2 4 0 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκηΝίκη
4 Αλμυρός 10 5:2 5 3 1 1 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗττα
5 Μετέωρα ΑΣ 8 6:5 6 2 2 2 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΗττα
6 Σέλλανα ΑΟ 7 6:7 5 2 1 2 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκη
7 Πιερικός 7 7:10 6 2 1 3 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
8 Στυλίδα ΑΟ 7 6:13 6 2 1 3 ΝίκηΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκη
9 Οικονόμος Τσαριτσάνης 6 3:6 5 1 3 1 ΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
10 Θησέας Αγριάς 4 5:12 6 1 1 4 ΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΝίκη
11 Απόλλων Μακρυχωρίου 4 2:8 5 1 1 3 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
12 Φωκικός 3 4:13 5 1 0 4 ΗτταΗτταΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλία
13 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1 1:7 5 0 1 4 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΗττα
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 5:18 6 0 0 6 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα


  παραμονή στην Γ'    πλέι άουτ Γ' ή Δ'    υποβιβασμός στην Δ'    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2017 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.