ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion


Εκτύπωση 

  Αποτελέσματα - 26η αγ.

Κυριακή, 14.04.2019
  16:00  Φωκικός  1 - 1  Σέλλανα
  16:00  Θησέας Αγριάς  3 - 1  Στυλίδα
  16:00  Αναγέννηση Κ.  0 - 3  Αχιλλέας Ν.
  16:00  Πιερικός  1 - 2  Νίκη Βόλου
  16:00  Ολυμπιακός Β.  0 - 0  Αλμυρός
  16:00  Μετέωρα  1 - 0  Απόλλων Μ.
  16:00  Οικονόμος  4 - 4  Αστέρας Ιτέας

Βαθμολογία

Κατάταξη   ΟμάδαASC Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
13 Φωκικός 21 22:42 26 4 9 13 ΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλία
12 Στυλίδα ΑΟ 24 23:61 26 7 3 16 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
6 Σέλλανα ΑΟ 36 33:28 26 10 6 10 ΗτταΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
7 Πιερικός 35 37:32 26 9 8 9 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
1 Ολυμπιακός Βόλου 69 64:12 26 22 3 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
9 Οικονόμος Τσαριτσάνης 35 31:34 26 8 11 7 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλία
2 Νίκη Βόλου 69 65:11 26 22 3 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
4 Μετέωρα ΑΣ 42 40:25 26 11 9 6 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκηΗτταΝίκη
8 Θησέας Αγριάς 35 31:37 26 10 5 11 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκη
10 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 30 32:39 26 7 9 10 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΝίκη
3 Αστέρας Ιτέας 44 40:27 26 12 8 6 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
11 Απόλλων Μακρυχωρίου 25 23:38 26 7 4 15 ΗτταΗτταΗτταΙσοπαλίαΗττα
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 1 7:76 26 0 1 25 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
5 Αλμυρός 36 34:20 26 9 9 8 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία

Κατάταξη   ΟμάδαASC Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Ολυμπιακός Βόλου 37 43:5 13 12 1 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
2 Νίκη Βόλου 37 38:2 13 12 1 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
3 Αστέρας Ιτέας 28 22:10 13 9 1 3 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
4 Μετέωρα ΑΣ 27 24:10 13 8 3 2 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκηΗτταΝίκη
5 Θησέας Αγριάς 24 20:13 13 7 3 3 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκη
6 Σέλλανα ΑΟ 21 19:11 13 6 3 4 ΗτταΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
7 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 21 24:18 13 6 3 4 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΝίκη
8 Αλμυρός 18 19:10 13 4 6 3 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
9 Απόλλων Μακρυχωρίου 18 16:15 13 5 3 5 ΗτταΗτταΗτταΙσοπαλίαΗττα
10 Πιερικός 17 18:12 13 4 5 4 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
11 Οικονόμος Τσαριτσάνης 15 19:19 13 3 6 4 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλία
12 Στυλίδα ΑΟ 14 12:20 13 4 2 7 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
13 Φωκικός 12 11:13 13 2 6 5 ΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλία
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 1 2:37 13 0 1 12 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   ΟμάδαASC Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Ολυμπιακός Βόλου 32 21:7 13 10 2 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
2 Νίκη Βόλου 32 27:9 13 10 2 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
3 Οικονόμος Τσαριτσάνης 20 12:15 13 5 5 3 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλία
4 Αλμυρός 18 15:10 13 5 3 5 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
5 Πιερικός 18 19:20 13 5 3 5 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
6 Αστέρας Ιτέας 16 18:17 13 3 7 3 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλία
7 Μετέωρα ΑΣ 15 16:15 13 3 6 4 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκηΗτταΝίκη
8 Σέλλανα ΑΟ 15 14:17 13 4 3 6 ΗτταΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
9 Θησέας Αγριάς 11 11:24 13 3 2 8 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκη
10 Στυλίδα ΑΟ 10 11:41 13 3 1 9 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
11 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 9 8:21 13 1 6 6 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΝίκη
12 Φωκικός 9 11:29 13 2 3 8 ΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλία
13 Απόλλων Μακρυχωρίου 7 7:23 13 2 1 10 ΗτταΗτταΗτταΙσοπαλίαΗττα
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 5:39 13 0 0 13 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα


  παραμονή στην Γ'    πλέι άουτ Γ' ή Δ'    υποβιβασμός στην Δ'    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2019 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.