ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion


Εκτύπωση 

  Αποτελέσματα - 19η αγ.

Κυριακή, 17.02.2019
  15:00  Σέλλανα  1 - 2  Οικονόμος
  15:00  Αστέρας Ιτέας  2 - 0  Απόλλων Μ.
  15:00  Μετέωρα  0 - 3  Αλμυρός
  15:00  Ολυμπιακός Β.  2 - 0  Νίκη Βόλου
  15:00  Πιερικός  0 - 0  Αχιλλέας Ν.
  15:00  Αναγέννηση Κ.  3 - 0  Στυλίδα
  15:00  Θησέας Αγριάς  3 - 1  Φωκικός

Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. ΝASC Ι Η Φόρμα
2 Νίκη Βόλου 50 50:6 19 16 2 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
1 Ολυμπιακός Βόλου 50 48:10 19 16 2 1 ΗτταΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
3 Αστέρας Ιτέας 34 26:18 19 10 4 5 ΝίκηΝίκηΝίκηΗτταΝίκη
5 Θησέας Αγριάς 29 22:24 19 9 2 8 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΝίκη
4 Μετέωρα ΑΣ 33 30:17 19 9 6 4 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
8 Σέλλανα ΑΟ 25 21:20 19 7 4 8 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΗτταΗττα
6 Αλμυρός 26 20:15 19 7 5 7 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΗτταΝίκη
7 Οικονόμος Τσαριτσάνης 26 22:26 19 7 5 7 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
10 Απόλλων Μακρυχωρίου 21 16:25 19 6 3 10 ΗτταΗτταΗτταΝίκηΗττα
9 Πιερικός 23 25:26 19 6 5 8 ΗτταΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
12 Στυλίδα ΑΟ 17 15:43 19 5 2 12 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΗττα
11 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 20 22:28 19 4 8 7 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλία
13 Φωκικός 13 11:28 19 2 7 10 ΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΗτταΗττα
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 4 10:52 19 1 1 17 ΗτταΗτταΗτταΗτταΝίκη

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. ΝASC Ι Η Φόρμα
1 Νίκη Βόλου 28 30:0 10 9 1 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
2 Ολυμπιακός Βόλου 27 33:3 9 9 0 0 ΗτταΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
3 Αστέρας Ιτέας 21 14:8 10 7 0 3 ΝίκηΝίκηΝίκηΗτταΝίκη
4 Μετέωρα ΑΣ 20 17:8 10 6 2 2 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
5 Θησέας Αγριάς 19 14:9 10 6 1 3 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΝίκη
6 Απόλλων Μακρυχωρίου 17 12:9 10 5 2 3 ΗτταΗτταΗτταΝίκηΗττα
7 Σέλλανα ΑΟ 15 14:9 10 4 3 3 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΗτταΗττα
8 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 15 18:11 9 4 3 2 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλία
9 Πιερικός 13 14:9 10 3 4 3 ΗτταΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
10 Οικονόμος Τσαριτσάνης 11 13:13 9 3 2 4 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
11 Αλμυρός 10 8:9 9 2 4 3 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΗτταΝίκη
12 Στυλίδα ΑΟ 10 8:12 9 3 1 5 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΗττα
13 Φωκικός 7 6:10 9 1 4 4 ΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΗτταΗττα
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 4 5:22 9 1 1 7 ΗτταΗτταΗτταΗτταΝίκη

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. ΝASC Ι Η Φόρμα
1 Ολυμπιακός Βόλου 23 15:7 10 7 2 1 ΗτταΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
2 Νίκη Βόλου 22 20:6 9 7 1 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
3 Αλμυρός 16 12:6 10 5 1 4 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΗτταΝίκη
4 Οικονόμος Τσαριτσάνης 15 9:13 10 4 3 3 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
5 Μετέωρα ΑΣ 13 13:9 9 3 4 2 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
6 Αστέρας Ιτέας 13 12:10 9 3 4 2 ΝίκηΝίκηΝίκηΗτταΝίκη
7 Σέλλανα ΑΟ 10 7:11 9 3 1 5 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΗτταΗττα
8 Θησέας Αγριάς 10 8:15 9 3 1 5 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΝίκη
9 Πιερικός 10 11:17 9 3 1 5 ΗτταΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλία
10 Στυλίδα ΑΟ 7 7:31 10 2 1 7 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΗττα
11 Φωκικός 6 5:18 10 1 3 6 ΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΗτταΗττα
12 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 5 4:17 10 0 5 5 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλία
13 Απόλλων Μακρυχωρίου 4 4:16 9 1 1 7 ΗτταΗτταΗτταΝίκηΗττα
14 Αναγέννηση Καρδίτσας 0 5:30 10 0 0 10 ΗτταΗτταΗτταΗτταΝίκη


  παραμονή στην Γ'    πλέι άουτ Γ' ή Δ'    υποβιβασμός στην Δ'    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2019 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.