ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion



  Αποτελέσματα - 13η αγ. (15.12.2019)
Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 31 24:2 12 10 1 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
2 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 23 17:14 12 7 2 3 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
3 Θησέας Αγριάς 22 25:15 12 7 1 4 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΝίκη
4 Καρίτσα ΑΕ 21 23:11 12 6 3 3 ΝίκηΝίκηΗτταΝίκηΗττα
5 Σέλλανα ΑΟ 20 12:9 12 5 5 2 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκη
6 Οικονόμος Τσαριτσάνης 17 12:12 12 4 5 3 ΗτταΝίκηΝίκηΗτταΝίκη
7 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 16 13:13 12 4 4 4 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗτταΗττα
8 Αταλάντη ΑΠΟ 16 12:18 12 5 1 6 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΗττα
9 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 14 20:18 12 3 5 4 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
10 Αλμυρός 14 12:15 12 4 2 6 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΗττα
11 Δίας Δίου ΟΦ 13 13:23 12 4 1 7 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΝίκη
12 Διαγόρας Στεφανοβικείου 11 9:15 12 2 5 5 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΝίκη
13 Μετέωρα ΑΣ 11 8:14 12 2 5 5 ΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 2 6:27 12 0 2 10 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Θησέας Αγριάς 18 18:4 7 6 0 1 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΝίκη
2 Καρίτσα ΑΕ 16 17:3 6 5 1 0 ΝίκηΝίκηΗτταΝίκηΗττα
3 Πιερικός 16 13:0 6 5 1 0 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
4 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 15 11:5 6 5 0 1 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
5 Αταλάντη ΑΠΟ 15 10:5 6 5 0 1 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΗττα
6 Δίας Δίου ΟΦ 12 9:5 6 4 0 2 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΝίκη
7 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 11 6:2 6 3 2 1 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗτταΗττα
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης 11 11:9 6 3 2 1 ΗτταΝίκηΝίκηΗτταΝίκη
9 Σέλλανα ΑΟ 11 7:5 6 3 2 1 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκη
10 Αλμυρός 10 8:7 6 3 1 2 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΗττα
11 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 8 12:9 6 2 2 2 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
12 Μετέωρα ΑΣ 7 2:2 6 1 4 1 ΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
13 Διαγόρας Στεφανοβικείου 4 4:6 5 0 4 1 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΝίκη
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 2 5:11 6 0 2 4 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 15 11:2 6 5 0 1 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΝίκη
2 Σέλλανα ΑΟ 9 5:4 6 2 3 1 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκη
3 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 8 6:9 6 2 2 2 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
4 Διαγόρας Στεφανοβικείου 7 5:9 7 2 1 4 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΙσοπαλίαΝίκη
5 Οικονόμος Τσαριτσάνης 6 1:3 6 1 3 2 ΗτταΝίκηΝίκηΗτταΝίκη
6 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 6 8:9 6 1 3 2 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗττα
7 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 5 7:11 6 1 2 3 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΗτταΗττα
8 Καρίτσα ΑΕ 5 6:8 6 1 2 3 ΝίκηΝίκηΗτταΝίκηΗττα
9 Μετέωρα ΑΣ 4 6:12 6 1 1 4 ΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
10 Θησέας Αγριάς 4 7:11 5 1 1 3 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΝίκη
11 Αλμυρός 4 4:8 6 1 1 4 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΗττα
12 Δίας Δίου ΟΦ 1 4:18 6 0 1 5 ΗτταΝίκηΗτταΗτταΝίκη
13 Αταλάντη ΑΠΟ 1 2:13 6 0 1 5 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΗττα
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 0 1:16 6 0 0 6 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα


  Πλέι οφ ανόδου στην Γ' (football league)    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2020 ΣΦΙΠ. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.