ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion



  Αποτελέσματα - 5η αγ. (20.10.2019)
Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 10 6:0 4 3 1 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
2 Σέλλανα ΑΟ 10 7:3 4 3 1 0 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
3 Θησέας Αγριάς 7 9:4 4 2 1 1 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
4 Καρίτσα ΑΕ 7 9:4 4 2 1 1 ΝίκηΝίκηΗτταΙσοπαλία
5 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 7 7:4 4 2 1 1 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλία
6 Αταλάντη ΑΠΟ 7 6:4 4 2 1 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΗττα
7 Οικονόμος Τσαριτσάνης 5 5:3 4 1 2 1 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλία
8 Μετέωρα ΑΣ 5 4:5 4 1 2 1 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλία
9 Αλμυρός 4 2:3 4 1 1 2 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
10 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 4 2:7 4 1 1 2 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκη
11 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 3 6:7 4 0 3 1 ΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλία
12 Δίας Δίου ΟΦ 3 3:11 4 1 0 3 ΗτταΝίκηΗτταΗττα
13 Διαγόρας Στεφανοβικείου 2 2:6 4 0 2 2 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλία
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 1 2:9 4 0 1 3 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 6 4:0 2 2 0 0 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλία
2 Αταλάντη ΑΠΟ 6 4:2 3 2 0 1 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΗττα
3 Μετέωρα ΑΣ 4 2:1 2 1 1 0 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλία
4 Καρίτσα ΑΕ 4 6:2 2 1 1 0 ΝίκηΝίκηΗτταΙσοπαλία
5 Οικονόμος Τσαριτσάνης 4 5:1 2 1 1 0 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλία
6 Πιερικός 4 4:0 2 1 1 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
7 Σέλλανα ΑΟ 4 3:2 2 1 1 0 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
8 Θησέας Αγριάς 3 5:1 2 1 0 1 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
9 Αλμυρός 3 2:0 1 1 0 0 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
10 Δίας Δίου ΟΦ 3 2:2 2 1 0 1 ΗτταΝίκηΗτταΗττα
11 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 2 5:6 3 0 2 1 ΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλία
12 Ποταμιά ΑΟΜΧ 1 2:3 2 0 1 1 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΗττα
13 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1 1:3 2 0 1 1 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλία
14 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 0 0:2 1 0 0 1 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκη

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν Ι Η Φόρμα
1 Σέλλανα ΑΟ 6 4:1 2 2 0 0 ΝίκηΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
2 Πιερικός 6 2:0 2 2 0 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
3 Θησέας Αγριάς 4 4:3 2 1 1 0 ΗτταΙσοπαλίαΝίκηΝίκη
4 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 4 2:5 3 1 1 1 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΝίκη
5 Καρίτσα ΑΕ 3 3:2 2 1 0 1 ΝίκηΝίκηΗτταΙσοπαλία
6 Αταλάντη ΑΠΟ 1 2:2 1 0 1 0 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΗττα
7 Διαγόρας Στεφανοβικείου 1 1:3 2 0 1 1 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλία
8 Οικονόμος Τσαριτσάνης 1 0:2 2 0 1 1 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλία
9 Μετέωρα ΑΣ 1 2:4 2 0 1 1 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλία
10 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 1 1:1 1 0 1 0 ΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλίαΙσοπαλία
11 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 1 3:4 2 0 1 1 ΝίκηΗτταΝίκηΙσοπαλία
12 Αλμυρός 1 0:3 3 0 1 2 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
13 Ποταμιά ΑΟΜΧ 0 0:6 2 0 0 2 ΗτταΙσοπαλίαΗτταΗττα
14 Δίας Δίου ΟΦ 0 1:9 2 0 0 2 ΗτταΝίκηΗτταΗττα


  Πλέι οφ ανόδου στην Γ' (football league)    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2019 ΣΦΙΠ . Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.