ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion



  Αποτελέσματα - 20η αγ. (16.02.2020)
Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν ΙASC Η Φόρμα
11 Οικονόμος Τσαριτσάνης 22 18:21 20 5 7 8 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
5 Σέλλανα ΑΟ 31 22:21 20 8 7 5 ΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκηΗττα
4 Καρίτσα ΑΕ 34 31:14 20 9 7 4 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκη
13 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 18 28:39 20 4 6 10 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
12 Διαγόρας Στεφανοβικείου 21 17:25 20 5 6 9 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΗτταΝίκη
10 Μετέωρα ΑΣ 24 23:22 20 6 6 8 ΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗτταΝίκη
6 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 30 22:19 20 8 6 6 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
7 Αλμυρός 29 22:19 20 8 5 7 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκη
1 Πιερικός 49 37:4 20 15 4 1 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
3 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 36 30:24 20 11 3 6 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΝίκη
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 2 7:48 20 0 2 18 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
9 Δίας Δίου ΟΦ 25 18:29 20 8 1 11 ΝίκηΗτταΝίκηΝίκηΗττα
8 Αταλάντη ΑΠΟ 28 25:29 20 9 1 10 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΝίκη
2 Θησέας Αγριάς 40 42:28 20 13 1 6 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν ΙASC Η Φόρμα
1 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 25 18:5 10 8 1 1 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΝίκη
2 Θησέας Αγριάς 24 26:10 10 8 0 2 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
3 Αταλάντη ΑΠΟ 24 19:10 10 8 0 2 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΝίκη
4 Πιερικός 23 18:0 9 7 2 0 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
5 Καρίτσα ΑΕ 22 20:5 11 6 4 1 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκη
6 Δίας Δίου ΟΦ 21 13:7 10 7 0 3 ΝίκηΗτταΝίκηΝίκηΗττα
7 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 20 13:8 11 6 2 3 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
8 Σέλλανα ΑΟ 18 12:8 9 5 3 1 ΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκηΗττα
9 Μετέωρα ΑΣ 16 15:6 10 4 4 2 ΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗτταΝίκη
10 Αλμυρός 15 11:11 10 4 3 3 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκη
11 Οικονόμος Τσαριτσάνης 15 16:14 11 4 3 4 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
12 Διαγόρας Στεφανοβικείου 11 9:10 10 2 5 3 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΗτταΝίκη
13 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 11 18:18 10 3 2 5 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 2 5:17 9 0 2 7 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ. Ν ΙASC Η Φόρμα
1 Πιερικός 26 19:4 11 8 2 1 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
2 Θησέας Αγριάς 16 16:18 10 5 1 4 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
3 Αλμυρός 14 11:8 10 4 2 4 ΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκη
4 Σέλλανα ΑΟ 13 10:13 11 3 4 4 ΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκηΗττα
5 Καρίτσα ΑΕ 12 11:9 9 3 3 3 ΙσοπαλίαΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΝίκη
6 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 11 12:19 10 3 2 5 ΗτταΝίκηΗτταΝίκηΝίκη
7 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 10 9:11 9 2 4 3 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
8 Διαγόρας Στεφανοβικείου 10 8:15 10 3 1 6 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΗτταΝίκη
9 Μετέωρα ΑΣ 8 8:16 10 2 2 6 ΙσοπαλίαΝίκηΗτταΗτταΝίκη
10 Οικονόμος Τσαριτσάνης 7 2:7 9 1 4 4 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΙσοπαλίαΗττα
11 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 7 10:21 10 1 4 5 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
12 Αταλάντη ΑΠΟ 4 6:19 10 1 1 8 ΝίκηΗτταΝίκηΗτταΝίκη
13 Δίας Δίου ΟΦ 4 5:22 10 1 1 8 ΝίκηΗτταΝίκηΝίκηΗττα
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 0 2:31 11 0 0 11 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα


  Πλέι οφ ανόδου στην Γ' (football league)    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2020 ΣΦΙΠ. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.