ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion



  Αποτελέσματα - 26η αγ. (29.03.2020)
Βαθμολογία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ.ASC Ν Ι Η Φόρμα
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 2 7:56 23 0 2 21 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα
13 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 22 31:41 23 5 7 11 ΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
12 Δίας Δίου ΟΦ 25 19:37 23 8 1 14 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
11 Οικονόμος Τσαριτσάνης 26 19:26 23 6 8 9 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκη
10 Μετέωρα ΑΣ 28 25:24 23 7 7 9 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
9 Διαγόρας Στεφανοβικείου 28 22:27 23 7 7 9 ΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
8 Αταλάντη ΑΠΟ 32 29:34 23 10 2 11 ΗτταΝίκηΗτταΙσοπαλίαΝίκη
7 Σέλλανα ΑΟ 33 23:23 23 8 9 6 ΝίκηΗτταΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλία
6 Αλμυρός 35 25:20 23 10 5 8 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
5 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 36 26:21 23 10 6 7 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκηΗττα
4 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 40 33:27 23 12 4 7 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
3 Καρίτσα ΑΕ 41 39:16 23 11 8 4 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
2 Θησέας Αγριάς 43 46:31 23 14 1 8 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΗττα
1 Πιερικός 56 45:6 23 17 5 1 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ.ASC Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 29 25:1 11 9 2 0 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
2 Αταλάντη ΑΠΟ 28 23:13 12 9 1 2 ΗτταΝίκηΗτταΙσοπαλίαΝίκη
3 Θησέας Αγριάς 27 29:10 11 9 0 2 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΗττα
4 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 25 18:7 11 8 1 2 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
5 Καρίτσα ΑΕ 25 21:5 12 7 4 1 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
6 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 23 15:8 12 7 2 3 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκηΗττα
7 Δίας Δίου ΟΦ 21 14:12 12 7 0 5 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
8 Μετέωρα ΑΣ 20 16:6 12 5 5 2 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
9 Σέλλανα ΑΟ 19 13:10 11 5 4 2 ΝίκηΗτταΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλία
10 Αλμυρός 18 12:11 11 5 3 3 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
11 Διαγόρας Στεφανοβικείου 17 13:11 12 4 5 3 ΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
12 Οικονόμος Τσαριτσάνης 16 16:14 12 4 4 4 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκη
13 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 12 19:19 11 3 3 5 ΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 2 5:23 11 0 2 9 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα

Κατάταξη   Ομάδα Βαθ. Γκολ Αγ.ASC Ν Ι Η Φόρμα
1 Πιερικός 27 20:5 12 8 3 1 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΝίκηΙσοπαλία
2 Αλμυρός 17 13:9 12 5 2 5 ΝίκηΝίκηΝίκηΝίκηΗττα
3 Καρίτσα ΑΕ 16 18:11 11 4 4 3 ΙσοπαλίαΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
4 Θησέας Αγριάς 16 17:21 12 5 1 6 ΝίκηΗτταΗτταΝίκηΗττα
5 Ηρακλής Λάρισας ΑΣ 15 15:20 12 4 3 5 ΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
6 Σέλλανα ΑΟ 14 10:13 12 3 5 4 ΝίκηΗτταΗτταΙσοπαλίαΙσοπαλία
7 Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ 13 11:13 11 3 4 4 ΙσοπαλίαΗτταΝίκηΝίκηΗττα
8 Διαγόρας Στεφανοβικείου 11 9:16 11 3 2 6 ΗτταΝίκηΝίκηΙσοπαλίαΝίκη
9 Οικονόμος Τσαριτσάνης 10 3:12 11 2 4 5 ΙσοπαλίαΗτταΗτταΙσοπαλίαΝίκη
10 Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ 10 12:22 12 2 4 6 ΗτταΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗττα
11 Μετέωρα ΑΣ 8 9:18 11 2 2 7 ΗτταΝίκηΙσοπαλίαΗτταΝίκη
12 Αταλάντη ΑΠΟ 4 6:21 11 1 1 9 ΗτταΝίκηΗτταΙσοπαλίαΝίκη
13 Δίας Δίου ΟΦ 4 5:25 11 1 1 9 ΝίκηΗτταΗτταΗτταΗττα
14 Ποταμιά ΑΟΜΧ 0 2:33 12 0 0 12 ΗτταΗτταΗτταΗτταΗττα


  Πλέι οφ ανόδου στην Γ' (football league)    υποβιβασμός στο τοπικό 

Βαθ. = βαθμοί Γκολ = Γκολ υπέρ:κατά Αγ. = αγώνες Ν = νίκες Ι = ισοπαλίες Η = ήττες Φόρμα = Τελευταία Παιχνίδια

Copyright © 2009-2020 ΣΦΙΠ. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.