ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion

Πρόγραμμα αγώνων: Αταλάντη ΑΠΟ | Πρωτάθλημα Δ' Κατηγορίας 2019-20 (Γ΄Εθνική 3ος ομ.)


Αγ. αγώνας: Ημερ/νία Ώρα Γηπεδούχος Ομάδα       Φιλοξενούμενη Ομάδα Αποτ.  
1 1η αγ. 22.09.2019 16:30  Αταλάντη ΑΠΟ - Ποταμιά ΑΟΜΧ1 - 0 Νίκη
2 2η αγ. 29.09.2019 16:00  Αταλάντη ΑΠΟ - Μετέωρα ΑΣ2 - 0 Νίκη
3 3η αγ. 06.10.2019 16:00  Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ - Αταλάντη ΑΠΟ2 - 2 Ισοπαλία
4 4η αγ. 13.10.2019 16:00  Αταλάντη ΑΠΟ - Θησέας Αγριάς1 - 2 Ηττα
5 5η αγ. 19.10.2019 16:00  Ηρακλής Λάρισας ΑΣ - Αταλάντη ΑΠΟ3 - 0 Ηττα
6 6η αγ. 27.10.2019 16:00  Αταλάντη ΑΠΟ - Αλμυρός3 - 2 Νίκη
7 7η αγ. 03.11.2019 15:00  Δίας Δίου ΟΦ - Αταλάντη ΑΠΟ1 - 0 Ηττα
8 8η αγ. 10.11.2019 15:00  Αταλάντη ΑΠΟ - Διαγόρας Στεφανοβικείου2 - 1 Νίκη
9 9η αγ. 16.11.2019 15:00  Καρίτσα ΑΕ - Αταλάντη ΑΠΟ2 - 0 Ηττα
10 10η αγ. 24.11.2019 15:00  Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ - Αταλάντη ΑΠΟ1 - 0 Ηττα
11 11η αγ. 01.12.2019 15:00  Αταλάντη ΑΠΟ - Οικονόμος Τσαριτσάνης1 - 0 Νίκη
12 12η αγ. 08.12.2019 15:00  Πιερικός - Αταλάντη ΑΠΟ4 - 0 Ηττα
13 13η αγ. 15.12.2019 15:00  Αταλάντη ΑΠΟ - Σέλλανα ΑΟ_ - _
14 14η αγ. 05.01.2020 15:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Αταλάντη ΑΠΟ_ - _
15 15η αγ. 12.01.2020 15:00  Μετέωρα ΑΣ - Αταλάντη ΑΠΟ_ - _
16 16η αγ. 19.01.2020 15:00  Αταλάντη ΑΠΟ - Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ_ - _
17 17η αγ. 26.01.2020 15:00  Θησέας Αγριάς - Αταλάντη ΑΠΟ_ - _
18 18η αγ. 02.02.2020 15:00  Αταλάντη ΑΠΟ - Ηρακλής Λάρισας ΑΣ_ - _
19 19η αγ. 09.02.2020 15:00  Αλμυρός - Αταλάντη ΑΠΟ_ - _
20 20η αγ. 16.02.2020 15:00  Αταλάντη ΑΠΟ - Δίας Δίου ΟΦ_ - _
21 21η αγ. 23.02.2020 15:00  Διαγόρας Στεφανοβικείου - Αταλάντη ΑΠΟ_ - _
22 22η αγ. 29.02.2020 15:00  Αταλάντη ΑΠΟ - Καρίτσα ΑΕ_ - _
23 23η αγ. 08.03.2020 15:00  Αταλάντη ΑΠΟ - Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ_ - _
24 24η αγ. 15.03.2020 15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αταλάντη ΑΠΟ_ - _
25 25η αγ. 22.03.2020 15:00  Αταλάντη ΑΠΟ - Πιερικός_ - _
26 26η αγ. 29.03.2020 15:00  Σέλλανα ΑΟ - Αταλάντη ΑΠΟ_ - _

Copyright © 2009-2020 ΣΦΙΠ. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.