ΣΦΙΠ facebook ΣΦΙΠ twitter ΣΦΙΠ google+ ΣΦΙΠ youtube ΣΦΙΠ dailymotion

Πρόγραμμα αγώνων: Ποταμιά ΑΟΜΧ | Πρωτάθλημα Δ' Κατηγορίας 2019-20 (Γ΄Εθνική 3ος ομ.)


Αγ. αγώνας: Ημερ/νία Ώρα Γηπεδούχος Ομάδα       Φιλοξενούμενη Ομάδα Αποτ.  
1 1η αγ. 22.09.2019 16:30  Αταλάντη ΑΠΟ - Ποταμιά ΑΟΜΧ1 - 0 Ηττα
2 2η αγ. 29.09.2019 16:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ1 - 1 Ισοπαλία
3 3η αγ. 06.10.2019 16:00  Θησέας Αγριάς - Ποταμιά ΑΟΜΧ5 - 0 Ηττα
4 4η αγ. 13.10.2019 16:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Ηρακλής Λάρισας ΑΣ1 - 2 Ηττα
5 5η αγ. 20.10.2019 16:00  Αλμυρός - Ποταμιά ΑΟΜΧ1 - 0 Ηττα
6 6η αγ. 26.10.2019 16:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Δίας Δίου ΟΦ2 - 2 Ισοπαλία
7 7η αγ. 03.11.2019 15:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Διαγόρας Στεφανοβικείου0 - 1 Ηττα
8 8η αγ. 10.11.2019 15:00  Καρίτσα ΑΕ - Ποταμιά ΑΟΜΧ5 - 0 Ηττα
9 9η αγ. 16.11.2019 15:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ0 - 2 Ηττα
10 10η αγ. 24.11.2019 15:00  Οικονόμος Τσαριτσάνης - Ποταμιά ΑΟΜΧ2 - 0 Ηττα
11 11η αγ. 01.12.2019 15:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Πιερικός1 - 3 Ηττα
12 12η αγ. 08.12.2019 15:00  Σέλλανα ΑΟ - Ποταμιά ΑΟΜΧ2 - 1 Ηττα
13 13η αγ. 15.12.2019 15:00  Μετέωρα ΑΣ - Ποταμιά ΑΟΜΧ_ - _
14 14η αγ. 05.01.2020 15:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Αταλάντη ΑΠΟ_ - _
15 15η αγ. 12.01.2020 15:00  Διγενής Νεοχωρίου ΑΟ - Ποταμιά ΑΟΜΧ_ - _
16 16η αγ. 19.01.2020 15:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Θησέας Αγριάς_ - _
17 17η αγ. 26.01.2020 15:00  Ηρακλής Λάρισας ΑΣ - Ποταμιά ΑΟΜΧ_ - _
18 18η αγ. 02.02.2020 15:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Αλμυρός_ - _
19 19η αγ. 09.02.2020 15:00  Δίας Δίου ΟΦ - Ποταμιά ΑΟΜΧ_ - _
20 20η αγ. 16.02.2020 15:00  Διαγόρας Στεφανοβικείου - Ποταμιά ΑΟΜΧ_ - _
21 21η αγ. 23.02.2020 15:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Καρίτσα ΑΕ_ - _
22 22η αγ. 29.02.2020 15:00  Ατρόμητος Παλαμά ΑΣ - Ποταμιά ΑΟΜΧ_ - _
23 23η αγ. 08.03.2020 15:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Οικονόμος Τσαριτσάνης_ - _
24 24η αγ. 15.03.2020 15:00  Πιερικός - Ποταμιά ΑΟΜΧ_ - _
25 25η αγ. 22.03.2020 15:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Σέλλανα ΑΟ_ - _
26 26η αγ. 29.03.2020 15:00  Ποταμιά ΑΟΜΧ - Μετέωρα ΑΣ_ - _

Copyright © 2009-2020 ΣΦΙΠ. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.